Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az étrendről?

Mit gondoltok erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli:

Megiszom egy csésze kávét, mert anélkül nem megy, tejjel a cukrot eritritre cseréltem

2 dl citromos víz egy fél citrom levével

10-11 körül egy alma


Ebéd:

1-fél 2 körül

1 főtt tojás, 1 paradicsom, kaliforniai paprika, felvágott, sajt, retek, uborka, néha kefír mellé és kb 2 szelet abonett


Vacsira pedig ugyanazt eszem, mint mindig, este, amikor hazaérek, csak a korábbi adagomnak a felét. Általában valami husi körettel.


A rendes vacsis kaját képtelen lennék elhagyni, sajnos imádok jókat enni, és nagyon jól is főzök. Az egyetlen, amiben meg tudtam magammal egyezni, hogy felére csökkentem az adagomat, de az, hogy ezekből egyáltalán ne egyek, nem menne, pláne, amikor az egész család ezt eszi előttem.


2016. márc. 4. 10:45
 1/8 Szabi.L ***** válasza:

Reggeli: hasonló,mint ebédre, akár ugyan az

10-11 körül: szintén

Ebéd: maradhat

Vacsora: Sovány hús, köretnek pedig valami zöldség, saláta. Szénhidrát semmiképp-se menjen.

2016. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam azt a vacsit is, de annyira nem jött be, hogy korgó gyomorral feküdtem le, azért maradtam a szokásosnál csak fél adagban
2016. márc. 4. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl keveset eszel, bár konkrét adagméreteket nem írtál. Ha valaki azt írja pl h húst eszik körettel, az lehet 20 deka csirkemell zöldséggel, ami van 300 kalória, meg lehet fél kiló pörkölt ugyan ennyi nokedlivel, ami meg már 3000.
2016. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem méregetem, de kb 1 szelet hús, csirkemellből egy olyan tenyérnyi méretű, vagy egy egész csirkecomb, köret pedig, ha rizs, akkor kb gombóc fagyi méretű adag, ha krumpli, akkor ugyanennyi (krumplipüréből), ha nokedli vagy tészta, akkor egy kisebb női maréknyi (nem púposan)

Nem tudom, hogy magyarázzam :) Eddig egy rendes nagy tányérnyi kaját ettem púposan, most kistányérra szedek magamnak, és azt se púposan :)

2016. márc. 4. 11:37
 5/8 anonim válasza:
Borzasztó.
2016. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szabi.L ***** válasza:
Vehetsz étrend-kiegészítőt, casein fehérjét. Ettől biztos, hogy nem maradsz éhes és minőségi, hasznos tápanyagok vannak benne.
2016. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fehérje elég kevés, egyébként jó lenne.
2016. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem roppant kevésnek tűnik ez... A reggelid semmi, s az ebéded is majdnem semmi. Nem hiszem, hogy a vacsora megmenti a napot s akár csak fehérjéből is elég jön össze...
2016. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!