Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 600 kalória naponta?

600 kalória naponta?

Figyelt kérdés

Csinált valami olyan diétát, hogy napi kb 600 kalóriát evett? Arra lennék kíváncsi, hogy miből állt az étrendje és mennyire volt hatásos, pl mennyit fogyott mennyi idő alatt.

Negatív kommenteket nem kérek, sürgősen kell fogynom, hogy sérv miatt meg tudjanak műteni. Két pici baba nem szeretne anya nélkül felnőni.

Köszönöm


2016. márc. 8. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha orvosilag fontos, akkor az orvosok állítsanak rá koplalásra, ellenőrzés mellett, kórházban... Nekem így logikus, nem úgy, hogy hozzáértés nélkül csinálsz valamit és tönkrevágod az eleve nem egészséges szervezetedet.
2016. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Napi 600 kalória az az éhezés kategóriába tartozik. Ha sérv műtét miatt kell fogynod, akkor orvosi segítséggel fogyj le, és ne idétlen éhezéssel. A túlzott éhezés több betegséget produkál.
2016. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1209 t meg kell enni de hanyszor mondtam hogy nem a kaloria szamit
2016. márc. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 600kcal-os étrendbe kezdesz, akkor nem fognak tudni megmüteni, mert eltünik az immunrendszered.


Sérv miatt nem annyira sürgös a mütét, hogy nem lenne idöd rendes módon lefogyni, a sérvbe nem egyszerü belehalni, gyakorlatilag nem fogdul elö.


Mütét miatt csak akkor kell fogyni, ha nagyon kövér vagy, azaza minimum 20-30 kg fölösleged van, annyit rövid idö alatt leadni lehetetlen.


Ha feltétlen gyorasn túl akarsz lenni rajta, akkor fordulj egy orvoshoz - háziorvos, a sérvet müteni akaró sebész, dietikus, stb) -, aki állandó orvosi felügyelet mellett (kórház) segít, de soakkl valószínübb, hogy ugyan összeállítanak egy étrendet, de jóval a 600 kcal fölött.

2016. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
600-800 kalória alkalmas lehet, de csak akkor, ha egyébként a bevitt táplálék menyisége (tömege, térfogata, íz- és aroma anyagok) nem változik, mert az éhségérzetet nemcsak a vércukor-szint határozza meg, hanem olyan fizikai körülmények is, mint a telítettség-érzés.
2016. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sérv mütét miatt 2 pici baba nem szeretne anya nélkül felnőni, mi a k.va l0fa.z?
2016. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os: a kérdezönek sérve van, de annyira kövér, hogy nem merik megmüteni.


De mivel egy sérvbe nem szokás belehalni, ezért böven van ideje lefogyni normál emberi méretre, nem kell ilyen drasztikus dolgot kezdenie.

2016. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sulyos a helyzet akkor orvos! Nem gyakorin dramazunk hogy a ket baba meg satobbi! Meg nem jut eszunkbe ehezessel tonkre vagni magunkat!
2016. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, én ezt a diétát csináltam fél évig és 15 kg-t fogytam. Én egy hibát követtem el hogy a cukor bevitelt 0-ra csökkentettem.

Ez nem egy egészséges diéta, így fogyókúrának hívom, pm-ben szívesen írok neked étkezési tervet, itt nem a sok negatív komment miatt. Azt jó lenne tudni hol van sérved, mert kis testmozgás is kellene a fogyókúra mellé

2016. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!