Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 145 kiló vagyok, hogy tudok a...

145 kiló vagyok, hogy tudok a leghatékonyabban lefogyni?

Figyelt kérdés

A cél 80 kiló.

Két 4 hónapos babával vagyok itthon, így mindenképp itthoni mozgás forma érdekel.

Jelenleg a vitál konyha ebedjet rendelem ez kb 400-500 kalorias főétel ezek alltalaban zöldség csirkével. Ezen kívül reggelizem es este 6 kor vacsorázom.

Akkor abonettet es zöldséget kis felvágottal.

Orvossal beszéltem, konkrétan megalázott úgy hogy nem szándékozom az orvos dolgot erőltetni.

Milyen tanácsokat tudnátok adni?

Es a kalória bázist használom es írom.


2016. márc. 9. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hat a fozes re kb napi 1 orad mar csak van sokkal jobb amit magadnak csinalsz es megfozheted az egesznapi adagot

Bar a csirke feldolgozasa fozes se egy keves ido de meg eri idot szakitani ra

2016. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb a saját étel, ugyanaz a logika, mint a felvágottnál: nem tudod, miből van...
2016. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Cukrot és a kenyérféléket zárd ki következetesen az étkezésedből. A kávédat valamilyen édesítővel idd. Igyál étkezés előtt mindig egy nagy pohár vizet, így kevesebb ételtől is jól laksz. Zöld teát is beiktathtsz 1-2 pohárral, édesítővel naponta.Napi fél vagy egy citrom leve, is jó fogyasztószer ( elkészítve limonádénak).Sok nyers alma.Joghurt, kefír, saláták.Főtt tojás.Stb.Ezek mind segítenek.
2016. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Egy 7 hónapos ikerparral nem egyszerű össze egyeztetni a dolgokat ezért sokszor nincs idom főzni.

Ezek az ételek le vannak vezetve hogy miből mennyit tartalmaznak(zsír, szénhidrát, fehérje) így tudom.


A könyveket köszi megnézem. Egy szoba biciklit beszerzunk.

Köszönöm a többi tanácsot is.

2016. márc. 9. 14:58
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Na jo de gyerekek gondolom alszanak vagy valami ha mar le van fagyatva a hus akkor kb 10 perc fol rakni fozni a rizs meg annyi se a zoldseg is 2 perc es csak neha kell ranezni vagy egy nagyszulo is tudna esetleg addig segiteni
2016. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

google: könnyen gyorsan diétás ételek ?


kiad ezret.

ne mond hogy erre sincs idő.

akkor tornázni lesz? ja arra se.

csirkétől egy idő után már a falat fogod kaparni!

2016. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

jön a jó idő, sétáljatok sokat! ne kezdj el vadl sportolni, ilyen súlyfelesleget simán mozgatni is nagy munka, eleinte bőven elég. egyél tisztán, kerlüd a lisztet, cukrot, olajban sült ételeket.


kezdetnek ennyi elég.


segítsetek légyszi a projektemmel, és töltsétek ki ezt:

[link]

köszi!

2016. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Builder gasztro video is van hozza
2016. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem ennék semmit amiben liszt és tej van.Ennék: tojás,zöldségek (krumpli kivételével ) ,sovány és zsírosabb húsok egyaránt,tengeri halak. Főzni kókuszzsíron vagy jó minőségű állati eredetű zsíron,kacsa,liba a legjobb. Köretnek maximum rizst ebédre .

Gyümölcs és magvak mértékkel .


És kellene egy hozzávetőleges kalória,ch ,zsír és fehérjeszükségletet számolni,majd vezetni is minden nap,miből mennyit fogyasztasz. Ilyen túlsúlynál biztos vagyok benne,hogy szükséges .


Cukrot lecserélni édesítőre ,inni csak vizet .


A mozgást biztosan nem erőltetném amíg nem lennék maximum 120 kiló . Csak sétálni tempósan,de ez a maximum. Magasságot nem írtál,de veszélyes is lehet ,nem is birod,és a kedved is elmegy tőle .Már ilyen súlyzós,vagy biciklis edzésekre gondolok..szerintem ne!Még ne..

2016. márc. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én egyet értek a kajarendeléssel,szerintem jól teszed.Viszont ha az ebéd 500 kalória,akkor még 1000 kalóriát osszál szét 3-4 étkezésre,1500-nál kevesebbet ne egyél egy nap.Én abonettet nem ennék este,helyette inkább túrót vagy tojást.Mozgásnak egyelőre szerintem elég lenne,ha napi egy órát gyalogolnál a gyerekekkel,ha egyedül le tudod őket vinni babakocsival.Én addig nem híztam,amíg kicsi volt a fiam,és napi egy órát gyalogoltam vele gyors tempóban.

Én ugyan kevesebb vagyok nálad,de szerencsére a fiam már ovis,így én személyi edzővel kezdtem mozogni múlt héten.Túl vagyok millió sikertelen diétán,próbáltam egyedül edzőterembe járni,de mindig feladtam.Most viszont tetszik a mozgás,és biztos,hogy elmegyek,már csak azért is,mert nem kevésbe kerül.

Ha otthon akarsz mozogni,akkor nekem régen a Norbi kick-box edzés jött be,mert nem kellett benne ugrálni.Ha jól emlékszem 40 perces.

2016. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!