Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek van kedve kicsit tartani...

Kinek van kedve kicsit tartani bennem pár válasszal a lelket? Tudtok tanácsokat adni a lentebb feltett kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Egyszer már tettem itt fel egy fogyással való kérdést, de valamiért abba maradt, az akaraterőm elszállt és magasról beletojtam az egészbe. Most viszont újra elkezdtem rendszeresen az iskolai tesiórákon kívül is sportolni és páran már megjegyezték hogy látszik az eredménye. Nos, a legrosszabb korban, a kamaszkorban vagyok épp most. 14 éves vagyok, alacsonynak tartom magam az átlaghoz képest, talán olyan 158 cm körül lehet a magasságom. Az ehhez társuló kilóim viszont korántsem átlagosak(70). Mihelyt jobb idő lett, elhatároztam, hogy elkezdek sportolni és ezt nem a fogyás, hanem a jobb közérzetem és színvonalasabb alvásom céljából kezdtem el. Egy héten minimum hatszor megyek el futni és minden ilyen alkalom után levezető gyakorlatokat csinálok. A km számát nem tudom, mivel a faluban futok az utcán. Mikor egy ismerősöm megjegyezte, hogy látszik rajtam valami, elkapattam magam és eldöntöttem, hogy rászokok a nap ötször keveset evésfajtára valamint nem nassolok ész nélkül, holott nagyon nagyon szeretek! :) Talán három-négy hete futkorászok így rendszeresen, de valamiért most nem oké és folyton csak ilyen fogyókúrás oldalakat olvasgatok, hogy az akaraterőm ne szálljon el pillanatok alatt. Úgy érzem, hogy van egy kis szükségem segítségre és biztatásra, amit természetesen kapok anyukámtól is, de másoktól nem igen, mivel gáznak tartják hogy sportolni járok. Igen, rosszul esik egy kicsit. Az emberek rosszindulatúak, lekövéreznek, azt mondják, undorító vagyok és ha pedig elkezdek sportolni, hogy tegyek ellene, hangsúlyozom, NEM miattuk, csakis a saját egészségem miatt, akkor pedig gáznak és cikinek neveznek, vagy beszólnak, hogy "úgy is vissza fogod hízni". Ezzel kapcsolatban is szeretnék megerősítéseket kérni, hogy ha már elégedett vagyok magammal, az elért eredményeimmel akkor hogyan folytassam a testmozgást és az evés korlátozását, hogy ne menjen le több? Van még egy dolog.... A szerelem is megtalált, egy édes, szintén nem átlagos testalkatú, de okos kedves és értelmes fiú személyében.... Ő azt mondja, imád így ahogy vagyok, de nekem ez nem igen tetszik. Ő nem ad nekem igazán erőt. Ezért kérlek titeket, mert az anyukámat nem akarom ezzel teljesen kikészíteni! Előre is köszönök mindent, remélem hogy érthetően fogalmaztam és nagyon sajnálom, hogy ilyen hosszú lett, de kellett egy háttér, hogy megértsétek... 14/L

158/70



2016. márc. 9. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Na... hogyha ezt így fogod folytatni, ilyen király kitartással és nem foglalkozol azzal, hogy a hülye bunkók mit magyaráznak, garantálom neked, hogy meglesz az eredménye. Sok sikert! ;)
2016. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Trafó1 ***** válasza:
53%

Elsőnek: Hajrááááá:-DD


Másodiknak: Magadat kell legyőznöd leginkább, ha ez megvolt akkor ne törődj azokkal akik megszólnak.

Jól fogod érezni magad soványabban sportosan, már az elején jól fog esni, hogy teszel valamit magadért, amikor meg látszani is fog az eredménye egyre jobban élvezni fogod az előnyeit, próbálj valami partnert keresni akivel tudjátok "húzni" egymást és akkor is noszogat ha kicsit elkedvetlenedsz.

Ne hagyd magad csak az irigyeidet vesztheted meg a kilóidat.

2016. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy foglalkozz ezekkel a rosszindulatú emberekkel! A heti 6 futást és diétát nagyon nem könnyű tartani, de megcsináltad, és csinálod is, ami fantasztikus (hidd el nekem, nekem rengeteg akaraterő kellene hozzá...)! Meglesz az eredménye, és nem csak a súlyodnál, hanem a közérzetedben is fogod érezni a változást, ami talán még a túlsúlynál is fontosabb. További sok sikert, hajrá! :)
2016. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jaj úgy köszönöm, tényleg... Naiv kislányként írok most, de nagy akaraterővel rendelkezem, ami néha ugyan kicsit visszaesik, mégis tudom, hogy az eredményért bármi megéri!! Azt hiszem büszke lehetek magamra, hogy sikerült megszeretnem a futást, mint önszántamból végzett sportot és sikerül majd folytatnom! Hajrá mindenkinek aki sokat mozog az alakja érdekében!! Megéri!! Várjál csak fürdőruhás nyári időszak, jövök :D
2016. márc. 9. 18:52
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Sose ertettem hogy ebbe mi a gaz ha valaki nem sportol itt egy konyv ami segithet sok hasznos info van benne ha meg nem tudnad [link] a sracnak meg azert vagy igy jo mert a testesebb alkatot szereti mert az noies szoval 60kg ala ne nagyon menj szerintem

[link]

Ez a nokre is igaz ugyhogy nyomjad

2016. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Mindenképp letöltöm majd és kipróbálom, aztán a véleményem is leírom, ha valakit érdekel!
2016. márc. 9. 19:32
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Ajanlom is hogy csinald mert annyi embernek linkeltem be hogy reklamozasnak minosul mar es majdnem kitiltottak
2016. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Nézz neten rucikat, és képzeld el, hogy milyen csinos leszel bennük ;) én 20 kiló fogyás után, ugraltam örömömben hogy feljott rám a régi farmerek :)
2016. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kettővel előző, oké-oké :D

előző: Igen, van egy olyan rövidnadrágom, ami kicsi rám, néha felpróbálgatom, az a célom, hogy nyárra hordhassam!

2016. márc. 9. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

"Az emberek rosszindulatúak, lekövéreznek, azt mondják, undorító vagyok és ha pedig elkezdek sportolni, hogy tegyek ellene, hangsúlyozom, NEM miattuk, csakis a saját egészségem miatt, akkor pedig gáznak és cikinek neveznek, vagy beszólnak, hogy "úgy is vissza fogod hízni"."


Lefordítva:

Jaj de ciki már, hogy a kövér csaj fogyni kezdett, így mivel fogjuk cseszegetni, hogy a saját hibáinkról eltereljük a gondolatainkat? Mi van, ha formás lesz? Akkor hogy mondogassuk, hogy oké, nem a legjobb az alakom, de nála mennyivel jobban nézek ki?? Ha le tud fogyni, s tartani is fogja, olyan gáz lesz, hogy nekem nincs kitartásom!

2016. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!