Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek van kedve kicsit tartani...

Kinek van kedve kicsit tartani bennem pár válasszal a lelket? Tudtok tanácsokat adni a lentebb feltett kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Egyszer már tettem itt fel egy fogyással való kérdést, de valamiért abba maradt, az akaraterőm elszállt és magasról beletojtam az egészbe. Most viszont újra elkezdtem rendszeresen az iskolai tesiórákon kívül is sportolni és páran már megjegyezték hogy látszik az eredménye. Nos, a legrosszabb korban, a kamaszkorban vagyok épp most. 14 éves vagyok, alacsonynak tartom magam az átlaghoz képest, talán olyan 158 cm körül lehet a magasságom. Az ehhez társuló kilóim viszont korántsem átlagosak(70). Mihelyt jobb idő lett, elhatároztam, hogy elkezdek sportolni és ezt nem a fogyás, hanem a jobb közérzetem és színvonalasabb alvásom céljából kezdtem el. Egy héten minimum hatszor megyek el futni és minden ilyen alkalom után levezető gyakorlatokat csinálok. A km számát nem tudom, mivel a faluban futok az utcán. Mikor egy ismerősöm megjegyezte, hogy látszik rajtam valami, elkapattam magam és eldöntöttem, hogy rászokok a nap ötször keveset evésfajtára valamint nem nassolok ész nélkül, holott nagyon nagyon szeretek! :) Talán három-négy hete futkorászok így rendszeresen, de valamiért most nem oké és folyton csak ilyen fogyókúrás oldalakat olvasgatok, hogy az akaraterőm ne szálljon el pillanatok alatt. Úgy érzem, hogy van egy kis szükségem segítségre és biztatásra, amit természetesen kapok anyukámtól is, de másoktól nem igen, mivel gáznak tartják hogy sportolni járok. Igen, rosszul esik egy kicsit. Az emberek rosszindulatúak, lekövéreznek, azt mondják, undorító vagyok és ha pedig elkezdek sportolni, hogy tegyek ellene, hangsúlyozom, NEM miattuk, csakis a saját egészségem miatt, akkor pedig gáznak és cikinek neveznek, vagy beszólnak, hogy "úgy is vissza fogod hízni". Ezzel kapcsolatban is szeretnék megerősítéseket kérni, hogy ha már elégedett vagyok magammal, az elért eredményeimmel akkor hogyan folytassam a testmozgást és az evés korlátozását, hogy ne menjen le több? Van még egy dolog.... A szerelem is megtalált, egy édes, szintén nem átlagos testalkatú, de okos kedves és értelmes fiú személyében.... Ő azt mondja, imád így ahogy vagyok, de nekem ez nem igen tetszik. Ő nem ad nekem igazán erőt. Ezért kérlek titeket, mert az anyukámat nem akarom ezzel teljesen kikészíteni! Előre is köszönök mindent, remélem hogy érthetően fogalmaztam és nagyon sajnálom, hogy ilyen hosszú lett, de kellett egy háttér, hogy megértsétek... 14/L

158/70



2016. márc. 9. 18:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsónak nagyon igaza van, de kinek nem esnek rosszul az ilyen beszólások? Szerintem nincs olyan ember aki a tartós rossz véleményektől nem bizonytalanodik el egy kicsit!
2016. márc. 10. 15:59
 12/16 anonim válasza:
50%

Látom, már sok hasznos válasz érkezett.

Én is önbizalom hiányos VOLTAM de most már megtanultam elfogadni magam, és egyszer majd valaki így fog szeretni:) Szóval kitartás, tudom milyen érzés, és ha szeretnél vkivel beszélni, írj privit;) 160cm/54kg/13L

2016. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia. Én 153 centi vagyok és 52 kg De voltam 60 kg is. Soha nem voltam dagadt de engem akkor is bántott h ennyi vagyok és most 52 kg lefogytam.Egyáltalán nem fogyóztam csak pl: nem ettem sokat mindig kis mérékkel vizet ittam vagyis iszok és minden nap ettem 2-3 gyümölcsöt emelett fociztam tornáztam futottam ez lehet egybe nagyon soknak tűník de megérte előszőr csak fociztam akkor lefogytam 47 kg-ra aztán ahogy a tornát meg a futást is elkezdtem az iszom miatt 52 kg vagyok de a hasam a combom is nagyon vékony.DE az a legfontosabbb h fogyásod ne máshoz mérd hanem csak is magadhoz ne akarj rögtön nádszálkarcsú lenni.... Érted mire gondolok és aki meg kicikizi azt h te sportolsz az a gáz mert ez egy nagyon jó dolog és ha már elkezded akkor nem fogod abba hagyni hisz már az boldogít már hozzászoksz stb. úgyhogy másra ne hlgass csak is magadra.Akik nem állnak melletted azokkal ne is foglalkozz csak akik melletted állnak.Utolso szóként Hajráááááá!!
2016. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 picikehercegno83 válasza:
Szia en is ugyan igy voltam mint te csak en 15 eves vagyok es mar 2 honapja jarok edziterembe es meglatszik az eredmeny nekem is mondtak hogy fhuuu de gaz vagyok higy lany letemre jarok edziterembe ..... Es leszartam es mostmar ok feltekenyek ram amugy a testsulyom az ugyan igy maradt de a duckos reszek feszesek lettek es atalakultak izomma ha tudok meg segiteni irj privibe #
2016. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Somall válasza:
Hjajj. Bár én is ilyen sikeres lennék. Én 15 éves vagyok, 160 cm, és 75 kg :((((((((((((((((((( le akarok fogyniiii
2016. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! :) Utolsónak, minden csak akarat kérdése! Írj privit, ha szükséged van valamire, bár nem vagyok szakember, de nekem bevált tanácsokat én is tudok adni!
2016. márc. 19. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!