Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm 30/N idealisnak mondhat...

160 cm 30/N idealisnak mondható súly?

Figyelt kérdés
Nőies alkatom van, széles csípő, combom is van...55 kg vagyok jelenleg, kell még fogynom?

2016. márc. 10. 07:55
 1/7 anonim válasza:
Én 48 kg vagyok ehhez a magassaghoz és így érzem jónak. De ezt cm kg-ból nem lehet megmondani.
2016. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:
Ezt nehéz lenne megmondani, az alkatodtól is függ, lehet ezzel a súllyal vagy csini, másnak meg vékonyan tetszenél, te érezd jól magad a bőrödben és ne legyél egészségügyileg elhízva. egészségügyileg-mikor a doki megemlíti a súlyodat
2016. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

158 vagyok, 48-al beteges a külsőm, 53 környékén ideális (nekem). Ekkor vagyok vékony, de nem csontos. 55 felett megyek át enyhén duciba, de még 60-al se vagyok elhízott.

Neked kell látnod, érezned.

2016. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A számok alapján lehetsz jó, de ahogy már írták a többiek, ezt neked kell látnod s megítélned. Az tuti, hogy túl sovány sem vagy és kifejezetten kövér sem, de hogy hány kilóval tetszel magadnak s mennyi izmod van, milyen a testalkatod... Ezt nem tudhatjuk.
2016. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez fugg attol h milyen a konkret testalkatod (pl mellmeret,fenek,comb stb) hogy hol van leginlabb a zsir lerakodva

Pl en is 160 vagyok es 55 kg de nekem kicsi a mellem es igy a hasamon jobban meglatszodik a zsir

2016. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Méret 87/89 cm mell csípő arány. Izom van rajtam, mozgok sokat.
2016. márc. 11. 06:58
 7/7 A kérdező kommentje:
De szerintem még próbálok leadni 2-3 kgot úgy lesz a jó. Igazaból a combom nem tetszik mert nem vastag viszont nem látszik izmosnak. Olyan plötyi. Erre inkább mozogni kellene? Vagy fogyni hogy jobban látszon az izom?
2016. márc. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!