Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszek egy nap? Fogyhatok...

Sokat eszek egy nap? Fogyhatok így?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem,hogy ez rengeteg és rettegek,hogy nem fogok fogyni.

Amit eszek egy nap 2x iszom fehérjét, eszek zabot 30g, eszek 2 almát ( tudom,hogy nem diétás ,de egyszerűen nem bírom ki nélküle) 2x-3x 60g csirkemell vagy más fehérjedús állat plusz mellé rengeteg zöldség mármint minden csirke mellé megy 100g brokkoli vagy más zöld zöldség. 1 db 45grammos fehérje szelet 50% fehérje tartalommal. Emellett megiszok naponta 3-4dl kávét cukor és tej nélkül. Még csak 10 napja kezdtem,soha nem éhezek max reggel ahogy felébredek vagy ha nem készítek munkába kaját ,de ha itt van előkészítve minden patent, de rettegek most is inkább idobtam az alma felét ,mert attól félek,hogy ez túl sok. Nem mozgok semmit jelenleg,majd 2-3 hét múlva kezdem ,mert volt egy műtétem akkor majd emelek picit az adagon. Van rajtam 10kiló felesleg.


2016. márc. 10. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága Barátom! Nem írtál magasságot és testsúlyt. De 180g csirkemellben alig van 40 g fehérje, akkor még vesszük a fehérje szeletet meg a fehérje porokat, akkor be viszel egy nap olyan 100g fehérjét ami 50kg-s embernek felelne meg. Szénhidrátot sem nagyon írtál. Nem,hogy sokat, de keveset eszel.
2016. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

172cm 66kg

ch 80-100g naponta az almában rengeteg van plusz kávéban is van 5-10g hiába nincs ízesítve .

a fehérjém 90-120g.

2016. márc. 10. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Magadhoz képest keveset eszel. Jókat, de keveset.

Én mindenképp elkezdenék többet enni, főleg már ha a sport is szerepet fog játszani a mindennapjaidban.

2016. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a furcsa,hogy edddig fél kilót fogytam...pedig ezelőtt napi szinten tömtem amgamba a kekszeket,táblacsokikat és furcsa,hogy két hét alatt normális kajával szinte semmi
2016. márc. 11. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Azert nem tapasztaltal eddig jelentos merteku fogyast, mert normalis adagokat eszel es jo minosegu kajat, ezzel heti fel kilonal tobb fogyast ne is varj, viszont ezt igy tokeletes! Ez valamifele eletmodvaltas kezdete lehet nalad, mivel megfelelo etelekre alapozol es igy nem lesz kesobb gond megtartani a sulyod, ha lefogytal.


Ha neha megallnal a fogyasban, kicsit vidd lejjebb a szenhidratot, feljebb a feherjet.


Ha majd mozogsz, en a kondit is ajanlom, mert a kardIo levisz rolad ugyan minden zsirt, de sok izmot is.

Sok sikert!

2016. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!