Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek de hogy?...

Fogyni szeretnek de hogy? Nektek hogy sikerult?

Figyelt kérdés

1000x probaltam erolkodtem sokszor kicsit ettem lassan vontam meg magamtol mindent eloszor csak 1-2orakat setaltam, probaltam kondit 90napos dieta, ilyen olyan dietak stb DE SEMMI SE HASZNALT.

120 kg vagyok 180cm ...nem latszik rajtam hogy ilyen kover vagyok pont jo helyekre oszlott el... De viszont kezdenek elo jonni a tulsuly gondok hiaba van nicki minaj alakom... Teljesen feszes mindenem se narancsbol semmi aza baj hogy meg vagyok magammal elegedve de elojott a magas vernyomas a szedulesek emesztesi gondok stb.

Es egyik dieta se megy tovabb 1-2honapnal...

Nem birom magam ra venni tudom hogy agyban dol el probaltam ugy fel fogni hogy na akkor eletmod valtas de nem megy :D

Imadom a csokit a krumplit mindent ami hizlal 😂

Valaki volt hasonlo cipoben es meg is sikerult neki a leadni a plusszt?


18/L



2016. márc. 10. 16:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Előző vagyok. Kíváncsi vagyok, van-e még valakinek hasonló története. Mi volt az, ami titeket rávett a fogyásra?
2020. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!