Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem.13...

Segítségre lenne szükségem.13 éves vagyok,176 cm magas és 77 kg. Körülbelül 4 alkalommal próbáltam már leadni a súlyfeleslegemet, de nem sikerült. Hogy sikerülhetne?

Figyelt kérdés
Legutoljára már egész sokat, 5-6 kg sikerült fogynom.Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, hogyan tudtatok fogyni.Úgy 63 kilóra szeretnék majd lemenni.Köszönöm a válszokat.Nem fontos hogy gyors legyen, de legkésőbb nyár végére szeretnék lefogyni.Lehetséges ez úgy,hogy tartósan megmaradjon a súlyom?

2016. márc. 13. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2016. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ugyis zsirba van neki

Edzoterem dieta body.builder.hu

2016. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komolyan gondolod, akkor:


[link]


+ napi 1-1.5 óra mozgás, én szobabiciklizni szeretek, mert csak berakom a számítógép elé és hipphopp elmegy az idő.

Napi 2-3 liter folyadék. Ezzel nagyjából júni vége, júli elejére meg is lesz a 63 körüli súly, persze ha betartod.

2016. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, itt mindent nyersen kell mérni, tehát nyersen 40gr rizs pl lesz főve 100grnál is több, de a 40gros adat a mérvadó.
2016. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Basszus, nehogy már egy kamasz makrókat számolgasson!

Az a baj, hogy gyorsan akarsz tartósan fogyni, ez nem így működik. Vagy gyorsan, vagy tartósan, egészségesen. Ráadásul fejlődésben vagy, tehát fokozottan figyelned kell arra, hogy minden tápanyagot megadj a szervezetednek, amire szüksége van.

Nincs nagy felesleged. A te korodban bőven elég, ha odafigyelsz arra, hogy nagyrészt egészségesen egyél! Ha szüleid megteszik, kenyérből, pékáruból teljes kiőrlésűt vegyenek neked. Kevés gyümölcs, sok zöldség, hús, tojás, túró, sajtok. Kevés tészta. Cukrot mellőzd, minden felelsleges nasit, cukros üdítőket. Emellett kezdj rendszeresen mozogni!

2016. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy fiú vagyok.A kalóriaszámoláson kívüli módszert nem ismertek esetleg?
2016. márc. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!