Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kocka hasat szeretném kidolgoz...

Kocka hasat szeretném kidolgozni,3 hónapon belül?! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Köszönöm 16L Étrend táblázatot, és mozgás "táblázatot" is kaphatok? :DDD

2016. márc. 13. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiatal lányként jól átgondoltad? A napokban válaszoltam egy hasonló kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2016. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
Nem:D Nem kaphatsz:DDD Bármilyen traumatikusan is hangzik: Nem lehetséges... lenne rá esély... bár mégse! ..mert rólad van szó. Gyanítom eddig hidegen hagyott a sport, dietetika és stb. ami ehhez szükséges. Persze hogy hidegen hagyott különben ha érdekelne a téma akkor egy óra alatt megszerzett lexikális tudás már meggátolt volna abban hogy fel tedd egyáltalán ezt a kérdést. Tudom te is szép szeretnél lenni nyárra. Illetve biztos most is gyönyörű vagy csak kell még az a kocka has hogy feltegye az i-re a pontot... bár ilyen egyszerű lenne...nem látnál túlsúlyos embereket se anorexiásakat. Mindenki rendbe dobná magát 3 hónap alatt aztán hátra dőlhetne nem igaz?:D
2016. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyott hidegen, se a sport, se eddigi diéták, de mindegyiket valamiért abba kellett hagynom egészség ügyi problémák miatt... lényegtelen. igen igen. nagyon leszeretnék fogyni, és igen az a kocka has is jól jönne... De, most újra megszeretném próbálni, amihez már neharagudj de voltam olyan, hogy itt is feltettem a kérdésem, hogy mit ajánlanak az emberek, de azért köszönöm a véleményed.
2016. márc. 13. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló
2016. márc. 13. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen egészségügyi probléma miatt? Csak mert a kocka hashoz nagyon szigorú étrend kell, főleg nőként.
2016. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából volt egy nagyobb betegségem, ízületi problémák, nagyon fájt a térdem, de már "kigyógyultam belőle" De ha van valakinek edzés/étrend terv és elküldené azt megköszönném
2016. márc. 31. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!