Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnek lefogyni?

Mivel tudnek lefogyni?

Figyelt kérdés
A hasambol szeretnek leadni,13 eves vagyok,50 kilogramm.

2016. márc. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy körülbelül meg tudjuk ítélni mennyi rajtad a felesleg, tudnunk kéne a magasságodat is, esetleg derékméretet. Nem tudom menyinek kéne lennie egy tizenhárom éves kislánynak, de azért egy 5kg-nál biztos nincs több rajtad.

Mivel fiatal vagy, nem lenne jó ötlet, komoly, drasztikus diétába kezdened. A legjobb az lenne, ha napi többször étkeznél kis adagokat, és igyekeznél kiszorítani az étrendedből a fehér cukrot, kész, boltban vehető édességeket és fehér kenyeret, búzalisztből készült tésztát, sütiket, bő olajban sütött gyors ételeket. Ha megkéred a szüleidet biztos vesznek neked rozskenyeret, és abban is segítenek, hogy egészségesebben étkezhess. Egyél sok csirkét, halat, azokat általában salátával edd. Valamint a legfontosabb, hogy rengeteg zöldséget egyél.

Láttam, hogy az edzés szót írtad kulcsszónak, de a fogyókúra jelentősebb százalékát az étkezés teszi ki, ha ugyanúgy vacakokat eszel, elmarad a hatás. A zsírt nem tudod csak célzottan egy testrészről száműzni, mindenhonnan fokozatosan fog eltűnni. Kardióz sokat, lassan már elég jó az idő ahhoz, hogy futni, biciklizni járj. Különböző erősítő gyakorlatokat is végezhetsz, ha izmosodni is akarsz a hasad tájékán, de azok önmagukban kevesek.

2016. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50 kg az lopenisz hogy ne legyek vulgaris egyebkent sargakapszula.hu benne van hogy fogy le de meg az is lehet hogy meggyoz arrol hogy mas iranyba tereld a dolgot
2016. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen ne fogyókúrázz. Nősz még 10 évig.
2016. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

13/L

155cm

50kg

Es a derekmeretemet nem tudom😂

2016. márc. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!