Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges boltban kapható nasi?

Egészséges boltban kapható nasi?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az Auchanba vásárolni, tudtok olyan nasit amit lehet fogyókúra mellett is enni? :) Az a baj, hogy nagyon nagyon nagyon édesszájú vagyok és szeretek nassolni, egy ideig tudom kontrollálni, de az lenne a legjobb megoldás ha találnék egészséges alternatívákat.


Pl. sótlan mogyit szoktam enni, azt szeretem, chips helyett tökéletes, de csoki helyett is kéne valami (vagy olyan csoki ami egy fokkal jobb mint pl a milka)


Na van valami ötletetek? :)


(Nem fogom magam annyira keményen, szóval a 'ne nassolj' az nem megoldás. :D )



2016. márc. 18. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sos mandula pisztacia sos mogyi sokkal jobb a simanal valamennyi so meg kell ossze is keverhetsz 2 zacskot ugy kevesbe sos de jobb az ize vagy etcsoki markat nem tudok de az a legegeszsegesebb minel tobb kakaoval van koles golyo is abbol a van mogyis hagymas tejfolos es jobb mint a chips en pl azt szoktam neha enni
2016. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én szeretem sótlanul a mogyit, jó íze van :D az magas százalékú étcsokit tudom, csak az egy idő után túl monoton, de az ízesített kölesgolyó jó ötlet, köszi! :)
2016. márc. 18. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:

van egy rossz hírem,akár sós,akár nem,a mogyoró nagyon hízlal


csoki helyett én joghurtot szoktam venni, vagy gyümölcsös műzliszeletet

2016. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyers répa. Nem vicc.
2016. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha monoton a csoki, akkor annyira nem is akarsz csokit enni szerintem :P OK, OK, ifjan én se voltam oda a tömény étcsokiért. Vannak ezek a burkolt gyümölcsök és magvak, csokis kesu, csokis meggy, ilyesmik. Nekem nem férne bele, de jobbat nem tudok, ezután már csak az van, hogy vegyél táblás csokit, ami tele van cukorral, ha már nem jó, azzal pedig nem vagy sehol.


A mogyoró amúgy nem hizlal, kizárólag a kalóriatöbblet tud hizlalni. Az olajos magvak összetétele egész jó fogyáshoz, én napi 15 dekával fogytam 20 kilót, sajna az utolsóknál már akadályoznak, de erről csak az étrendem tehet, a fő fehérjeforrásom nagyon zsíros s nem mozgok olyan sokat, hogy a rosszul laktató olajos magvak (sokunkat nem laktatnak jól, hiába mást várnánk a kalóriatartalom s összetétel alapján) is beférjenek minimálisnál nagyobb mennyiségben. Napi pár dekát eszem csupán, már csak a mikrotápanyagok miatt is szükségem van rájuk.

2016. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kölesgolyó mértékkel rendben lenne, de én általában addig eszem, míg van, mert nem laktat. Én gyümölcsöt vennék.

A csokit nem igazán lehet kalóriaszegényen helyettesíteni, mivel ha cukormentes, akkor is tele van zsírral. Fogyni is akarsz, vagy csak az egészséges étkezés a szempont? Mert a fogyáshoz eléggé vissza kell csípni a nasizást. Lehet lazán venni, csak akkor eredmény sem lesz.

2016. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem annyira akarok fogyni kilóra, eljárok edzeni meg próbálok egészségesebben étkezni, ha fogyok fogyok, ha nem akkor nem :D


csak azért írtam hogy 'fogyókúra' mert általában borzasztó sokat eszek (azért nem vagyok bálna) szóval nekem már ez is az...


szeretem a nagyon étcsokit, csak nem akarok mindig azt enni. :D

de a csokis mag meg gyümi is jó ötlet.

sima gyümölcsöt szoktam enni, néha meg turmixban iszom őket, szóval az már 'el van lőve' :D

2016. márc. 18. 23:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Étcsokis/tejcsokis/sima almaszirom

(Nobilis,kalifa)

Aszaltmeggy,diákcsemege,aszalt barack. Csokis,karamellás mandula.

2016. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved sutni es nem ragaszkodsz a boltban megvasarolhato nasikhoz,akkor tudom ajanlani a bananos zabkekszet, vagy proteines palacsintat, ha hasznalsz feherjet.:)
2016. márc. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

van ehhez a kekszhez bevált recepted? egyszer próbáltam almás zabkekszet sütni, de az katasztrófa lett. :D


proteines palacsintát is megpróbálhatom ha csokis fehérje jó bele (az maradt itthon)


amúgy vettem natúr almaszirmot, csokis mandulát, korpovitot (ezt sokan utálják de szerintem finom :D) meg cukormentes csokis kekszet.:)

2016. márc. 19. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!