Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges boltban kapható nasi?

Egészséges boltban kapható nasi?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az Auchanba vásárolni, tudtok olyan nasit amit lehet fogyókúra mellett is enni? :) Az a baj, hogy nagyon nagyon nagyon édesszájú vagyok és szeretek nassolni, egy ideig tudom kontrollálni, de az lenne a legjobb megoldás ha találnék egészséges alternatívákat.


Pl. sótlan mogyit szoktam enni, azt szeretem, chips helyett tökéletes, de csoki helyett is kéne valami (vagy olyan csoki ami egy fokkal jobb mint pl a milka)


Na van valami ötletetek? :)


(Nem fogom magam annyira keményen, szóval a 'ne nassolj' az nem megoldás. :D )



2016. márc. 18. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9es vagyok, igazából nincs bevált receptem, 2 banánt és annyi zabpelyhet teszek hozzá, amennyit felvesz, kb. 80-100 g. Mehet bele fahéj, egy kis kókuszolaj/sima olaj, mindegy, amit megengedsz magadnak. :D Szoktam bele tenni diót/kókuszreszeléket/mogyorót, mikor mihez van kedvem..nagyon jól lehet variálni az összetevőket! :)

A palacsintába pedig tökéletes a csokis protein is, én pl. vaníliásat használok, ezért azt teszem bele, így elég édes lesz a tésztája is. :D

2016. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom majd! :D
2016. márc. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!