Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alakodat melyik sztár...

Az alakodat melyik sztár alakjához tudnád hasonlítani?

Figyelt kérdés
Link is jöhet..
2010. ápr. 4. 07:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
27%

Köszönjük, hogy ezt a fontos információt megosztottad velünk, de komolyan, ki a ... érdekel??


Szerintem jobb lenne, ha mindenki saját magával foglalkozni, nem hasonlítgatná magát senkihez. Kevesebb boldogtalan, önbizalomhiányos, anorexiás, testképzavaros ember lenne.

2010. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Na mert szted ez kit érdekel amit te leírsz? Megmondtam ha nem tetszik vmi nem kell gyerekes módon beírogatni a hülyeségeket... És sztem azt csinálok amit akarok, ha felrakok egy ilyen kérdést akkor felrakok és aki tud rá értelmesen válaszolni az megteszi, de aki nem annak meg nem kéne ezzel foglalkoznia... Télleg nincs jobb dolgod? :)
2010. ápr. 4. 14:21
 23/40 anonim ***** válasza:
19%
Kérdést nem felrakni, hanem feltenni szoktak.... Agyilag is valamelyik sztárocskához hasonlítasz, kb. Kelemen Anna.
2010. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Hm, ez egy érdekes kérdés, kb. ilyen alakom van, kíváncsi lennék melyik sztárnak van hasonló. Ötletek? :)

[link]

2010. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Hát tévetsz szivem nagyon nem azon a szinten vagyok, nem én tartok még mindig ott h írogatok egy olyan helyre ami "k*rva értelmetlen" ... Ha ennyire megvan a véleményed minek is írsz?:D Mond már meg légyszi mert kajak nagyon unatkozhatsz... Sajnállak szegény...
2010. ápr. 4. 19:16
 26/40 anonim ***** válasza:
31%
Köszi, sajnálni nem kell. Nem unatkozom egyáltalán, csak szórakozni járok ide. Poénosabb, mint egy viccoldal. Szívesen küldök neked egy helyesírási szótárt, úgy látom nincs rá pénzed...
2010. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Na mesélj honnan veszed h nekem nincs pénzem helyesírási szótárra? Biztos fene okos lehetsz;) Sok eszed van neked is, te szólsz meg engem, azért feljárni erre az oldalra, mert, hogy jobb mint egy viccoldal... Grat neked:) Ha meg tényleg ez az oka, akkor miért zavar az, hogy én milyen kérdéseket teszek fel? :) Drágám, majd ha felnősz...
2010. ápr. 4. 19:43
 28/40 anonim ***** válasza:
31%
Akar a halál a drágád lenni, tartogasd ezt a megszólítást annak, aki vágyik rá...Inkább egy tüdőgylladás, mint a te drágádnak lenni. Oké, akkor nem a pénzhiány az oka a borzalmas helyesírásodnak, hanem az igénytelenség, ez tényleg sokkal jobb... Ne aggódj, felnőttem... Elmúltam 12, korban és agyilag is, mint ahogy ez nem mondható el rólad. Nem baj, ilyen emberek is kellenek, különben hová járnék vigyorogni...:)
2010. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Akkor remélem elkapod a tüdőgyuszit:) Jah szóval mert félregépeltem, ezáltal már nem tudok helyesen írni... Értelek;) Te annnnnyira borzasztóan okos ember lehetsz:) És nyugodj meg sokan ehhez a kérdéshez, csak miattad járnak, hogy rajtad röhögjenek, ugyanis nem nagyon értem, hogy is lehetnél értelmesebb mint egy 12éves, ha a napod nagy részét azzal töltöd, hogy állításod szerint egy hülye oldalon írogatsz...
2010. ápr. 4. 20:25
 30/40 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, már elkaptam, onnan is jutott eszembe. És vigyázz, mert amit másnak kívánsz, az visszaszáll rád, úgyhogy még neked is esélyes egy jó kis betegség... Elgépelés és helyesírási hiba nem ugyanaz, de nem baj, nem engem minősít, hanem téged... Aki ezen nevet, szíve joga. A nap nagyrészében dolgoztam (igen, még ma is), ide nem a szellemi töltődés miatt járok, de a pihenés kell néha.
2010. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!