Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alakodat melyik sztár...

Az alakodat melyik sztár alakjához tudnád hasonlítani?

Figyelt kérdés
Link is jöhet..
2010. ápr. 4. 07:56
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Jah szóval neked ez a pihenés, hogy hülyeségeket írogatsz.. Értelek.. Légyszi másold már be, hogy hol volt helyesírásom, nem pedig elgépelésem.. Mert kajak nemtom... Lehet télleg félreírtam, pedig am jó a helyesírásom...papíron...
2010. ápr. 4. 20:45
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

19:30

szánalmas vagy, ha ok nélkül csak viccből idejársz

mert nincs jobb dolgodxD

meg ez amikor nem tudnak mással jönni, csak a helyesírással

tudod gyakran mellé is lehet ám ütni

na meg nem 1 publicisztikai oldal ez:S

annyira szánalmasak az ilyenek

akik unatkoznak, hú keresek 1 kérdést és jól beszólok valakinek, ugy könnyebb lesza lelkemnek..hát gratula!

2010. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
31%
Tessék, pl itt: tévetsz, szivem, mond. Tudom, ez is azért volt, mert siettél...:) Ne haragudj, nem olvastam végig minden hozzászólásodat mégegyszer,egyszer is sok volt, de ezek elsőre is ordítanak. A h, sztem, am, télleg idiótaságokon már meg sem lepődök, minden 13 éves így ír.
2010. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Vagy azért írunk rövidítve, mert sietünk ugyanis időnk nagy részét nem itt szeretnénk tölteni, mint te, akinek ez a lazítás, a szórakozás...
2010. ápr. 4. 21:19
 35/40 anonim ***** válasza:
34%

Bakter, akkor te ezt a kérdést nem szórakozásból és lazításból tetted fel, hanem komoly problémát jelent számodra, aminek a megoldásához segítséget, tippet vársz?


Tudod, így már egész más...


Az előzőnek viszont üzenem, hogy a "mégegyszert" általában külön írják. A lényeget tekintve viszont igaza van.

2010. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
34%
Oké, akkor irogasd továbbra is a szánalmas kis hűdenagyonfontos kérdéseidet, nem szólok hozzá, legyél boldog, úgy látszik neked ennyi is elég a boldogságodhoz:) Ha neked ez a lényeges, hogy kinek milyen alakja van, akkor remélem sokat okosodsz itt:) Nem ez a szórakozás nekem, ez kb. a lazítás 1%-a.Csak áruld már el, hogy hány éves vagy?
2010. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Nem ez nem egy komoly probléma, nem azért raktam fel, csupán kíváncsiságból, de sztem ez még mindig jobb mint az h vki azért járkál fel ide mert lazít.... Jah és attól h vki itt félregépel vagy esetleg siet, az még nem azt jelenti, hogy nem tud helyesen írni, ugyanis én is nagyon sokszor félreírok itt gépen, közbe meg helyesírási versenyekre is jártam még 2-3éve...

Figyelj már lesz*om mit gondolsz, kíváncsi ember vagyok, ez van, és érdekelt kinek milyen alakja lehet... ugyanis én nem vok megelégedve az enyémmel, és ennyi... De tudod mit már nekem égés h írogatsz itt folyamatosan, arra a kérdésre ami szted elég nagy baromság(csak azt nem értem akk miért írsz rá, na nem baj) de hagyjuk már ezt jó, én próbáltam normálisan, sztem egy rossz szót nem szóltam hozzád, te írogattál itt rögtön h ez milyen hülyeség stb.. Keress másik kérdést ahova írogathatsz.. Ha már ezzel vagy elfoglalva... Am meg 18éves vagyok..

2010. ápr. 5. 09:31
 38/40 A kérdező kommentje:
Még annyi a 23.13asnak h te beszélsz ugye helyesírásról, azt látod a tiédet is megszólják, pedig nem hiszem h nem tudnád h h kell helyesen írni a még egyszert... Úgyh hagyjuk ezt h pár embernek nincs jobb dolga és beleköt abba h ha a másik félregépel...
2010. ápr. 5. 09:33
 39/40 anonim ***** válasza:
úristen mi megy itt'-.-
2010. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Kate Moss, csak egy icipicivel magasabb vagyok :-)
2010. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!