Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brutálisan meghíztam a kedélyj...

Brutálisan meghíztam a kedélyjavítómtól! Segítség hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sajnos tavaly december legeleje óta kedélyjavítót kell szednem a szorongásos panaszaimra névszerint Brintellix nevű antidepresszívumot. Ennek "köszönhetően" a tavaly decemberi 67 kilogrammos súlyomról mostanra 76 kilogram lettem tehát kilenc kilót híztam pár hónap leforgása alatt.


A hangulatom kiváló, szorongásaim szinte teljesen oldódtak viszont ilyen mellékhatás jött rám. Folyamatosan éhes vagyok, napközben hűtőből eszek tortát, krémes és habos süteményeket. Emellett szendvicseket eszek kolbásszal és szalonnával. Magas zsírtartalmú tejet iszok mert azt szeretem vaíniliás cukorral. Egy napi étrendem kb: reggeli: 1 bögre kakó vagy vaníliás tej. Szendvics, mellé joghurt. Tízórai felvágott rozsos kenyérrel. Ebéd: gyros, hamburger meg amit találok munkahelyem környékén. Délután szendvics, kóla inni és kávé sok cukorral. Vacsora: omlett, tükör tojás, spagetti szószokkal (carbonara, bolognai változó) vagy mirelit kaja.


Ez így nem hangzik soknak de mellé még csipegetek meg eszek sokszor. Van hogy kolegáim ételét eszem meg mert megkívánom. Ők szívesen odaadják.


Igaz hogy férfi vagyok és majdnem harminc éves de akkor is zavaró egy kicsit hogy híztam. Másik is észrevették a pár plussz kilót. Ha érdekes 175 cm vagyok és most 76 kiló. Nem akarok tovább hízni mit tegyek hogy fogyjak? Újra 67 kiló környékén akarok lenni! Válaszokat előre is köszi



2016. márc. 26. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Brutálisan meghíztam a kedélyjavítómtól"

Nem, te nem a kedélyjavítótól híztál meg, hanem a szar kajáktól.

Nyilván tudod, hogy ha rendesen ennél, akkor lemenne a felesleg.

Nem értem, mi olyan nehéz ebben. Megcsinálni egy zabot reggel nehezebb mint mikróban melegíteni valamit? Ugyanott vagy vele.

Munkába gyümölcsöt, párolt zöldséget, hirtelensült csirkemellet szintén nem nehéz vinni. Egyél tojást, túrót, max egy kis teljes kiőrlésű cuccokat. Ezekben mit nehéz elkészíteni?

2016. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!