Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Júniusig szeretnék leadni pár...

Júniusig szeretnék leadni pár kilót, így működhet? Többi lent.

Figyelt kérdés

65 kg vagyok,az utóbbi időben sokat nasiztam,és felszedtem pár kilót.Vissza szeretnék térni a helyes táplálkozáshoz,nincs cukor,liszt,semmi "hizlaló" étel,csak zöldségek,néha gyümölcsök,sovány hús és tejtermékek.

Ha minden nap mozgok 1 órát(szobabicikli,vagy csak más tornavideók) sikerülhet leadni 5-6 kilót júniusig?

18/L



2016. márc. 29. 17:38
 1/5 anonim válasza:
En napi 7-8kmt futok, pucit odafigyelek, hogy mit eszek. Tehat semmi gyorskaja meg edesseg. Neha kardiozok(tudom ajanlani hogy youtubeon ird be hogy kardio kezdoknek). Es igy fogytam tartosan 5 kilot 2 honap alatt:) ha meg odafigyelsz hogy semmi liszt menni fog ez:) csak nem szabad bunozni:) sok sikert! 16L
2016. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán ne ide írogass, ahol nagy többségben ostobák válaszolgatnak ostobaságokat még ostobább kérdésekre, hanem próbáld ki és aztán meglátod, sikerült-e vagy sem. Ha valaki azt mondja: igen, akkor mi lesz? És ha azt mondja: nem, akkor?
2016. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2016. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült,60 kg vagyok ^^
2016. júl. 19. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper! Én is nemrég kezdtem fogyózni, leadtam 7 kg-ot! Ha még tervezed folytatni, akkor sok sikert! :)
2016. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!