Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra + étrend + táplálékk...

Fogyókúra + étrend + táplálékkiegészítők edzés nélkül? Működhet így a fogyás?

Figyelt kérdés

Különböző 'edzős' oldalon néztem étrendeket, amik szimpatikusak voltak, szívesen követném. Ezeken az étrendekben különféle táplálékkiegészítők is voltak (fals példát hozok, de pl. a 4. étkezés X g XY fehérjeturmix) . A tervem az, hogy az első 4-6 hétben csupán az étkezésemen változtatnék, majd X kg leadása után mennék edzeni.


A kérdésem az lenne, hogy edzés nélkül használjam a táp.kieg-ket?



2016. febr. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehérjepor is normál tápanyag, edzés nélkül is eszünk fehérjét, hogy ennek egy része por vagy sem, az sokat nem számít.


Szerintem jobb minél hamarabb edzeni, de ez a te dolgod.

Természetesen működhet, jó étrend + kalóriadeficit, így is fogynod kell :) Még csak nem is vesztesz látható mennyiségű izmot csak azért, mert nem edzel (már ha nincsenek extra izmaid, amiknek a megtartásához szükség lenne rá, de ha lennének, akkor szerintem fel se merülne, hogy ne eddz), ha az étrended kellően fehérjedús és nem is koplalsz. Persze mozgással jobb, sok szempontból.

2016. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, edzeni mindenképpen szeretnék, csak sajnos az a baj, hogy nem 5-10 kg pluszról van szó és az ízületeim miatt sem szeretnék egyből belevágni. Meg bevallom, jócskán mínuszban van a (nem létező) állóképességem (tudom, nem sokat fog ez változni, míg el nem járok).


Csupán a kíváncsiság miatt is, érdekel, hogy normális, 'rendezett' étkezés mire képes nálam :)

2016. febr. 25. 19:11
 3/4 Szabi.L ***** válasza:
Simán működhet, ha tényleg jó az étrend, és túlsúlyosan is lehet mozogni, csak ésszel. Esetleg szakember segítségével ,ha magadtól nem megy.
2016. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az OK, hogy nem kezdesz el futni meg ugrálni, de azért kímélő mozgások is vannak :)

De az étrend rengeteget számít, így tuti lesz eredménye, ha jól csinálod.

2016. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!