Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 évesen hogy tudnék 3 kilót...

12 évesen hogy tudnék 3 kilót lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy a szüleim észrevegyék hogy én itt fogyózom, ezért kéne egy gyors módszer, ami hatásos, megvárom míg beáll és élem tovább az életem. Köszi! (1 hét körüli kéne úgy hogy eszem is vmit)

2016. márc. 29. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Na sipirc aludni, de gyorsan!
2016. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Levetkőzöl.
2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha 1 hét alatt akarod akkor naponta fuss 4 órát és ne igyál semmit csak vizet kb, egyél rengeteg zöldséget szinte csak azt... Erre nem tudok mit mondani, 1 hét alatt 3 kiló szinte lehetetlen...
2016. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"1 hét alatt 3 kiló szinte lehetetlen..."

Lehetséges.

Leoperáltatja valamelyik karját könyökből!

:-)

2016. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vízből meg lehet oldani vagy brutálisan sok edzéssel, de azt nem ajánlom. Tuti nincs rá semmi komoly ok, hát akkor?
2016. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zsírból nem tudsz fogyni egy hét alatt három kilót. Mondjuk három hét alatt, de inkább négy. Olyan pedig nincs, hogy beáll aztán éled tovább az életed, mert ha visszaállsz a régi életmódodhoz, amitől meghíztál, akkor hamar vissza fogod hízni amit leadtál.
2016. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem vagyok annyira dagi!
2016. márc. 30. 06:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hjaj, én egy bizonyos kor alatt nem engedném az internetezést.
2016. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedjél szépen Hoodia p57-et, attól nem lesz étvágyad, nem eszel; lefogysz. Vagy kokózhatsz is, ezt külön javasolnám. Mellékhatása lehet később egy kis orrvérzés, de f_sza alakot csinál.
2016. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!