Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült megszabadu...

Kinek hogy sikerült megszabadulnia a nagymértékű feleslegtől?

Figyelt kérdés
20kg felesleg van rajtam,amit szeretnék leadni,ám nem tudom,hogy hogyan is kezdjek hozzá,mit tanácsoltok. Kinek hogy sikerült megszabadulni a feleslegtől?

2016. ápr. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szálkásító diéta plusz sport. Tavaly bringa, decembertől kiegészült súlyzós edzéssel. Több, mint 20 kg zsír ment le eddig.
2016. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
Nincs nagy titka, elkezdtem mozogni + valamivel egészségesebb étkezés és hip hop le is adtam 20 kilót. Nekem a mozgás vált be.
2016. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én életmódot váltottam, lemondtam minden egészségtelen ételről, fölösleges, gyorsan felszívódó szénhidrátról, és mindenről amit nem gondoltam megfelelőnek. Most az étkezéseim mandula és szójatejre, csirkére, halra, mindenféle zöldségekre, zabra, natúr joghurtra, túróra és gyümölcsökre szorítkoznak, szinte mást nem is eszem, semmilyen tejterméket(kivéve a joghurtot és a túrót), semmilyen pékárut, édességet nem fogyasztok, maximum heti egyszer bűnözök egy kicsit, de általában még annyit sem. Sportolni kezdtem, kardió és erősítő edzéseket is végzem valamint jógázom és igyekszem sok vizet inni.

Eddig két és fél hónap alatt 12kg ment le, még 4kg hátra van.

Egyébként hajrá!:)

2016. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Részemről szénhidrátcsökkentés s amúgyis életmódváltás... Eddig 20 kiló ment le, igaz, az évekkel ezelőtt, a legpasszívabb életszakaszomban. Kövérebben még sokkal könnyebb volt. Az eddigi utolsokért már többet kellett tennem, ma pedig már edzek is, az életmódom sokkal "szigorúbb", plusz egy csomó trükk is be van vetve... S remélem, az évek stagnálása most már véget ér, a napokban már kalóriadeficitem is tuti volt... Ez nem mindenkinek egyszerű, még időszakos böjt, jó étrend és a leglaktatóbb ételtervek mellett sem... Úgyhogy nem mindenki fogy egyformán egyszerűen és gyorsan, de mindenkinek mennie kell, akinél nincsenek óriási bajok s elszánja magát s még a megfelelő módszert is hajlandó megkeresni (vagy kibírja a neki nem annyira kellemes, de hatékonyt).
2016. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tartós kalória deficittel bármennyit le lehet adni.

Ha az életviteledhez napi 2700 Kcal szükséges, akkor mondjuk csak napi 1800 Kcal elfogyasztásával két hét alatt fogyási ciklusba kerülsz, és addig kell folytatni, míg a kívánt súlyt el nem éred.


A 20 kiló nem két hónap alatt szaladt fel rád. Nyilván a fogyás is egy hosszú folyamat kell legyen, hogy ne terhelje meg nagyon a szervezetedet!

2016. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hm,honnan tudod, hogy 20 kg felesleg van rajtad?
2016. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend+ minden nap szobabicikli 1-1.5 óra+ heti 3 konditermi teljes test edzés, 1 év -38kg.
2016. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

onnan tudom,hogy 160 cm. vagyok és 77kg...szóvel lehet hogy van 30 felesleg is.

22 éves vagyok,lány

2016. ápr. 2. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Januárban változtattam az életemen, 3 hónap alatt 12,5kg-ot fogytam.

Azóta nem eszek fehér liszttel készült ételeket, kenyeret, édességet, nassolni valót, cukrot.

Az étkezéseimben lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt, helyette több fehérjét fogyasztok. Amiket eszek: csirkemell ritkán comb esetleg sovány sertéskaraj sütőben sütve olaj nélkül vagy grillezve, hal,tojás, zöldségek minden mennyiségben nyersen vagy párolva, túró, natur joghurt, gyümölcsök(kivétel a banán, szőlő).

Délelőttre szorítom a szénhidrátbevitelt, gyümölcsöket is ekkor eszek, vacsorára pedig magas fehérjetartalmú ételeket.

Heti 3x-4x sportolok(aerobik, kocogás, kerékpározás).

A nagy és hosszútávú célom egészségesen, mértéktartóan táplálkozni, aktívan sportolni és még 20 kilót fogyni. Mindig tűzök ki apróbb célokat, ami fenntartja a motivációt, a mostani a következő kerek tízes elérése, amihez 7,5 kg kell. Lassan 2 mérettel kisebb farmert hordok, néha elrettentésként(este hajlamos lennék összeenni-nehezen felejthető a rossz szokás) előveszem a régi nadrágjaimat :)

Sok sikert!

2016. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!