Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok suly, vagy...

Ez nagyon sok suly, vagy normalis?

Figyelt kérdés

Az elmult par honapban felszedtem 5kg ,es nagyon rosszul erzem igy magam..ezert arra jutottam hogy dietazni fogok,teljes kiorlesu kenyeret es sok zooldseget fogok enni..husbol is csak csirket.

162cm vagyok es 60 kg,a testzsir 33,3 ...nem tudom hogy ez nagyon sok e,ezert a ti segitsegeteket kernem.

18/l



2016. ápr. 2. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

32% fölött már elhízás. 25-31% a normális.

A diétának valami értelmes forrásból nézz utána, mert kicsit el vagy tévelyedve.

Kezdjük azzal hogy nem a zsíros ételektől hízik az ember, hanem a sok szénhidráttól.

2016. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez se igaz első, mert a kalória többlettől hízol. Szálkásító étrend nőknek, ennek nézz utána.
2016. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kalória többlettől IS hízol, de ez nem azt jelenti hogy nem igaz amit mondtam. Hogy lehetsz ennyire hülye?


Különben sem lehet egyenlőséget tenni a zsírból és a szénhidrátból jövő kalóriák között, mert máshogy dolgozza fel a szervezet. Tévhitben élsz.

2016. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már hülyézed a másikat, ugye tudsz róla, hogy sok szénhidráttól sokan nem tudnak elhízni? Sok sport mellett pl nehéz, mert a glikogén raktárakat tölti fel vele a szervezet.
2016. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igenis lehülyézlek ha hülyeséget írsz.

Attól hogy vannak "sokan" akik valami rendellenesség miatt nem tudnak hízni, rohadtul nem bizonyítja a mondandódat.


Igenis számít hogy a kalória zsírból jön vagy szénhidrátból. Lehet hogy kalóriára egyenlőek, de a szervezet számára rohadtul nem egyenlő, mert máshogy bontja le őket, máshogy működik.


És ha nekem nem hiszed el, hogy az alacsony szénhidrát diéta hatásosabb az alacsony zsírtartalmú diétánál, talán a nagyszámú erre vonatkozó kísérlet grafikonjai jobb belátásra bírnak:


[link]

2016. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak azt nem írták, hogy mivan, ha mind2 csoport ugyan annyit kalóriát eszik függetlenül attól, hogy miből visz be többet (ch vagy zsír), kivéve a 8as pontba, ahol egyforma kalóriát ettek, a végeredmény:

Details: 40 overweight individuals were randomized to a low-carb and a low-fat diet for 10 weeks. The calories were matched between groups.


Weight Loss: The low-carb group lost 7.0 kg (15.4 lbs) and the low-fat group lost 6.8 kg (14.9 lbs). The difference was not statistically significant.

2016. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!