Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 185 centis 21 éves srácnak...

Egy 185 centis 21 éves srácnak nagyon kevés a 70 kilós testsúly?

Figyelt kérdés
Zsír nincs rajta sok.
2016. ápr. 2. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana sportolni és izmot felszedni.
2016. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én soványnak tartom.
2016. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3.személybe beszélsz magadról, és neten kérdezed?
2016. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 21 éves srácnak nem kevés, egy 21 éves férfinek igen.
2016. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Milyen szempontból sok vagy kevés?

Jól akarsz kinézni? Akkor valóban vékony vagy, de ez semmiben nem kell, hogy akadályt jelentsen az életben. A sportolást, hogy legyen némi izomzatod jó ötletnek tartom.

A te korosztályod-beli lányok épp az ilyen zsírtalan szálkás vékony fiúkákhoz vannak szokva, vannak kivételek persze.


Ennyi idősen én még vékonyabb is voltam, mégis volt barátnőm mindig. Az évek múlásával, ahogy kezdesz kevesebbet mozogni,nem olyan stresszes életet élni. A rendszeres táplálkozásra odafigyelni. Eszel rendesen reggelit, ebédet, vacsorát, majd szépen elkezdenek feljönni a kilók az ilyen alkatra is. Akkor majd az lesz a gond. Szóval kaja és egy kis gyúrás! :)

2016. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó :)


rendzseresen edz már több éve, ennek megfelelően a vékonyan izmos kategória. ilyesmi, csak szélesebb vállakkal:

[link]


csajozással nincs problémája :D

2016. ápr. 2. 14:09
 7/8 anonim válasza:

Akkor te nem tudod eldönteni, hogy tetszik-e neked vagy sem?


Vagy milyen szempontból érdekes a testsúlya?

orvosi? esztétikai? vagy bírkózni akar? nem értem.

2016. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Izom se lehet rajta sok, persze van, akinek ennyi is elég s nagyon szálkásan azért látszik az, ami van.


De szemre kell eldönteni, hogy kevés-e, érzésre (gyenge-e vagy valami) s persze ízlés dolga is ez.

2016. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!