Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 850 kalóriát eszek,...

Napi 850 kalóriát eszek, mégis aztírja a kalóriabázis, hogy hetente ez 0,87kg fogyást jelent. Nem kellene 1-1,2 kg-ot fogynom kb?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne többet enned? Nekem ez nagyon kevésnek tűnik.
2016. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés,egyél többet.

Amúgy én 1300-at eszek,a kalóriabázis szerint ez 0,4 kg fogyás hetente,mégis 1 kilót fogyok,szóval nem feltétlenül pontos az oldal.

2016. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony kalóriaigényt feltételez az oldal nálad. Még mozgés nélkül is lehetne vagy napi 1000 kcal deficit...


Én is lazán fogytam, amikor a kalóriabázis szerinti súlytartó szintem fölött ettem párszáz kcallal, valamirevaló mozgás nélkül. Kinél erre, kinél arra téved, s az átlagosaknál lehet, hogy nagyjából OK az érték.

Bár az ilyen oldalak tipikusan alábecsülik a fizikai aktivitás kalóriaégetését...

2016. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!