Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Müködhet? (étrend)

Müködhet? (étrend)

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék lefogyni de eddig mindig sikertelenül próbálkoztam két hetes diétákkal.

Most azt gondoltam ki, hogy a diétákból meg tartom a reggeliket(azok felét) ebédet a munkahelyen eszem (nagyon egészségesen főznek rengeteg párolt zöldség csirkemell, hal)

vacsorára pedig egy ideig csak valami gyümölcsöt eszem. Cukrot minimalizálni szeretném a kenyeret pedig szeretném teljesen elhagyni. Jó ideje mozgok napi fél egy órát annak függvényében időm mennyire engedi.

Szerintetek ezzel ha hosszabb távon is de érhető el fogyás?



2016. ápr. 7. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a reggeli? gyümölcs vacsorára egyik leghülyébb ötlet, konkrétan cukor, viszont fruktózból 50gr-ot tud kb a szervezet raktározni a májba, a többi zsírba megy. Vacsorára is edd azt, amit ebédre (zöldség csirkével) vagy sovány túrót, és dél után se ártana enni valamit.
2016. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon nem jó.

A kéthetes diétáknak semmi értelmünk, amint abbahagyod, visszajönnek a kilók.

Olyan életmód váltás kell, amit életed végéig tudsz tartani és egészséges.

Ez a mostani étrended nem ilyen.

Reggelre miért pont fél adagot akarsz enni? Ezek a 2 hetes diéták amúgy is koplalósak.

Egyél reggel tojást, zöldséget, TK kenyeret, zabpelyhet gyümölccsel.

Az ebéd jónak tűnik.

A vacsorád miért gyümölcs? Nem túl jó, csak szénhidrát van benne (cukor). Estére fehérje kellene.

Én ezek mellé betennék egy kisebb tízórait és uzsonnát is. (ez persze függ, attól hogy mekkora adagokat eszel)

2016. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kéthetes diétát akar a kérdező csinálni, leírja hogy azzal nem fogyott. Csak a reggelit tartja meg abból, valószínűleg azt jónak ítélte.
2016. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A diétákban amiket csináltam a reggeli mindig főtt tojás pirítós meg nagy részt kávé. Délután sajnos nem tudok többször enni mivel 12óra melóban 3 szünetem van. Nem tolerálják bent ha tiszta szobában morzsálnék. Köszönöm az eddigi válaszokat. Túró a vesekő miatt nekem sajnos nem szerencsés. Szóval ha vacsorára is azt eszem amit ebédre akkor működhet dolog? Nem egy két hétig szeretném csinálni hanem folyamatosan egyre egészségesebben étkezni.
2016. ápr. 7. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a zöldség+hús is jó megoldás estére
2016. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 étkezéssel nincs gond, elég általános így enni, a testnek pedig főleg megfelel. Én más vagyok, én 2-szer eszem, de a napi 1 étkezés se rossz, ha valakinek az passzol.


Ha minimalizálni akarod a cukrot, alap, hogy alig egyél gyümölcsöt. Ehetsz vacsorára egy keveset, főleg a szénhidrátszegényekből, de ne arra alapozd, jól írták, hogy a fehérje sokkal célszerűbb... Zöldséggel és/vagy zsírral, mert azért kalória is kell, egy kis fehérjében nincs sok.

2016. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!