Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Négy hónappal ezelőtt volt gerincsérv műtétem. Ezért nem igazán bírom a megterhelést és nem is javasolja az orvosom. Szóval próbáltam Rubint Réka edzéseit egy hónapon keresztül,de sajnos nem lett semmi változás és a gerincem sem bírta. Mit javasolnátok,hogyan tudnék fogyni? 165 cm és 83 kg vagyok. Kb.20 kg-ot szeretnék leadni. Ajánlottak többen különféle szereket,amik elég drágák és hát kételyeim vannak felőlük. Minden értelmes tanácsot szívesen veszek. Köszönöm.
2016. ápr. 7. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is figyelj az etkezesre.

A feher lisztes dolgokat csereld teljes kiorlesure.

A tejtermekeket alacsony zsirtartalmura.

Nassolni valokat pedig zoldsegre, gyumolcsre.

Mozgasnak az is jo ha biciklizel, vagy tempos seta.

2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊 Mindenképpen változtatni akarok az étkezési szokásaimon.
2016. ápr. 7. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! Meg eszembe jutott az is, hogy ihatnal naponta 1-2 csesze zoldteat, gyorsitja az anyagcseret ezaltal segiti a fogyast. Es ha gondolod ihatsz almaecetes vizet is, etvagy csokkento hatasa is van, gyorsitja a fogyast. Ugy osztod be ahogy szeretned en napi haromszor szoktam egy pohar vizbe egy evokanal almaecetet tenni es ezt etkezes utan iszom meg. Van aki etkezes elott szokta szabadon valaszhatod, hogy mikor iszod, artani nem artasz magadnak vele.

Es ha mar zsiregetesnel tartunk a narancs, grapefruit es kaposzta is jo barataid lehetnek! Meg hat persze az osszes zsiregetest szolalo negativ kalorias zoldseg es gyumolcs! :)

2016. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaidat 😊 a zöld teát szeretem,azzal nincs gond,de az almaecet nem az én világom. Pár évvel ezelőtt próbáltam inni,de alig bírtam magamba tuszkolni,azóta az illatát sem bírom 😊 a többi jöhet,azokkal nincs bajom 😊
2016. ápr. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!