Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam ennyit az utóbbi...

Miért híztam ennyit az utóbbi időben, mikozben fogyózom? (Részletes leírás)

Figyelt kérdés

Az elmúlt három napban nagyon növekedni kezdett a súlyom. Igaz, hogy egy kis bűnözés volt, de nem hiszem, hogy azért ennyi súly feljöhetett volna. Tehát:

Tegnapelőtt: 53.5

Tegnap:53.8

Ma: 54.5

Fokozatosan hízok, pedig semmi sem változott az elmúlt napokban. Maximum annyi, hogy eddig szinte semmi folyadékot nem ittam, tegnap meg ma megittam 2l folyadékot (2-2l). De mindig reggel mérem magam, így nem értem. Leírom a napi étrendemet és folyadékbevitelemet.

Tegnapelőtt:

- 100g zsírszegény túró 1evőkanál baracklekvárral

- Fél szelet bundáskenyér

- 200g itthon főzött puding (pudinpor-tej-cukor)

- 3 pici kakaós kifli, itthon sütött. (kb. 80g egyben)

- Kb. fél liter cappuccino (tej és cappuccinopor)


Tegnap:

- 1db bundáskenyér (2db kicsi fél)

- 4db itthon készített kakaós kifli (kb. 110g)

- 1 gombóc joghurtos fagyi édestölcsérben

- kb. fél liter cappuccino (cappuccino por és tej)

- kb. 2.5dl tea

- kb. 1l víz


Ma:

- Fél liter narancs üdítő (100ml/0.8kcal)

- 2x2.5 dl cappuccino (tej és cappuccinopor)

- 2x2.5dl cappuccino (ugyanúgy, de tej helyett vízzel)

- kb. fél liter tea

- 200g zöldségkeverék főzve (2x24kcal)

- 2db kisméretű főtt tojás

- 1db banános csoki

- 1db kisebb alma



2016. ápr. 7. 17:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kiemeltem, hogy pár napja bűnözök. Vizsaidőszakom volt és rámjött az "ehetnék".

Eddig párolt zöldségeket, túrót és sovány húsokat ettem, néha pedig halat.

2016. ápr. 7. 18:03
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tartsd meg a jó szokásod. Azért vagy 170cm/53,5 kg-san is hájas, mert ilyen cukros szarokkal koplalsz. Izom gondolom nulla, de a testzsírszázalék magas. (Vagy testképzavar)

Előre is elnézést, de szokták írni, hogy aki koplal, úgy néz ki, mint egy telibeszart búvárruha. Gondolom ez áll fent. Állíts össze egy normális étrendet, sok fehérjével, kezdésnek kb. 80-100g ch-val, amiben nincs se liszt, se cukor, egyél rendesen, és kezdj el súlyzózni.

2016. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban nem sportolhatok, mert műteni fogják a térdemet és mellette más egészségügyi problémám is van. DE minden nap megcsinálok itthon 4x50 hasprést és naponta minimum fél órát sétálok intenzíven, dombnak felfelé.

Emellett legjobb barátnőmet megleptem születésnapjára egy havi spinning bérlettel és én is vele fogok tartani. Az ortopéd orvos szerint nem fog ártani a térdemnek, ha a gép megfelelő szögben van beállítva.

2016. ápr. 7. 19:20
 14/26 anonim ***** válasza:
Szállj le a mérlegről! Heti egyszer elég ráállni,ha tényleg annyira fontos. Ez a súlyingadozás simán kijöhet, abból is hogy többet vagy kevesebbet ittál,megjött-e éppen, vagy voltál-e aznap a budin. Egyébként, amit leírtál "étrend" gyanánt, az kimeríti a katasztrofális fogalmát.
2016. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem ez az étrendem, ez a nassolásom. Normális esetben általában:zsírszegény túró vagy sovány túró, kefírek, natúr joghurtok, grillezett csirkemell, párolt zöldségek, gyümölcssaláták (itthon, mindenféle cukor nélkül), hal :)
2016. ápr. 7. 19:48
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Az ok,de mi a rákért állsz minden nap a mérlegre? Főleg ha nassolsz? Én azt sem értem, ha félrekajálsz,akkor minek azt naplózni? Csináltál pár ilyen napot? Na bumm,nem történt semmi. Ha alapjában véve jól kajálsz, akkor ez a pár nap nem számít.
2016. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy minden nap mérnem kell magam a gyógyszer statisztikája miatt. Napi 1x súlymérés és 3x vérnyomás.
2016. ápr. 7. 21:22
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkor mérjed magad,ha minden nap kell,de most tényleg ezen a kis súlyingadozáson rugózol, miközben az egészséged a tét?
2016. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem, igazából csak azt szeretném tudni, hogy ennyi bűnözéstől lehet-e ekkora súlygyarapodás, illetve a víz mennyire játszik ebben szerepet.
2016. ápr. 7. 21:58
 20/26 anonim ***** válasza:
Súlygyarapodás lehetséges, de az nem feltétlenül egyenlő a zsírosodással. Ilyen rövid idő alatt pláne nem.
2016. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!