Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt adhatnék le...

Mennyi idő alatt adhatnék le 3kg-ot?

Figyelt kérdés
Szóval már régóta elhatároztam hogy le szeretnék fogyni (nem vagyok dagi csak egyes helyeken túl sok rajtam a felesleg pl:fenék,has) és már próbáltam a fogyókúrát és tornát de soha se vettem annyira komolyan most viszont nyárra mindenképp leszeretném adni a felesleget. Szerintetek ha naponta 30percet intenzíven tornáznék ezen kívűl futnék és csökkentenék jóval a szémhidrát bevételem elhanyagolnék minden egészségtelen kaját le tudnék fogyni június végére? (2 és fél hónap alatt)

2016. ápr. 7. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézem a varázsgömbömet és ha megvan a válasz, szólok,jó?
2016. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nem tudunk válaszolni. Nagyban függ az étkezésedtől. Nem elég információ, hogy nem eszel egészségtelen kajákat, és csökkentesz a szénhidrát beviteleden, főleg, hogy utóbbiról fogalmunk sincs mennyi volt eredetileg.

Ha nagyjából jól étkezel két és fél hónap alatt vígan lemegy, 3kg, sőt, ha igazán jól étkezel egy hónap alatt is simán lemegy ennyi.

2016. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 hét alatt rendes étrenddel és mozgással lelehet
2016. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!