Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam az első...

Miért nem fogytam az első héten egy dekát se? Túl sokat ennék?

Figyelt kérdés

Tegnap ezt ettem.

Reggeli : Teljes kiörlésű zsemle, 2-3 szelet csirkemellsonkával+ 1 szelet sajt.

Tízórai : joghurt+ zabkorpa

Ebéd : Sült natúr hal + pároltzöldség + fehérjeturmix

Vacsora : 125gr túró édesítőszerrel.

Nagyon szomorú vagyok, mert úgyérzem hiába volt minden erőfeszítés. Még 20-30 dkg fogyásnak is örültem volna de semmi. Egész héten ilyeneket ettem, nem csaltam, a héten meg 3-szor voltam edzőterembe is. (30 perc kardió+ 30 perc súlyzózás) Min kellene változtassak ? Tudom a joghurt nem a legjobb, de tízóraira foggalmam sincs mit egyek, azt ráadásul el kell vinnem a suliba. Komolyan sírás határán vagyok. Ennyi erővel ülhetnék a mekiben is :(

153cm/57,5kg.

20/L


2016. ápr. 9. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A ketogén diéta pont hogy kíméli az izmokat, ha normálisan csinálja az ember ;)

Az agy nagy része működik ketonokkal, a kis része glükózt igényel, igen, emiatt a szénhidrát nélkülözhetetlen, rövidtávon is. Ha az étrend szénhidráttartalma elég alacsony, akkor azt az agy kapja s ha ez nem elég neki, fehérjéből gyárt glükózt a test, izomhoz csak akkor nyúl, ha túl alacsony a fehérjebevitel ehhez. Persze van, aki azt tartja jónak, ha nem megy az ember túl alacsonyra, hanem az agynak feltétlenül szükséges glükózt "rendesen", szénhidrátból viszi be. A másik tábor pedig inkább biztosra akar menni s alacsonyabb szinten mozog. Én a harmadik tábort erősítem, nem foglalok állást, csak csinálom, ahogy jólesik s nem hiszek benne, hogy valami nagy bajom lesz tőle, ahhoz már túl sokat bizonyított még az enyémnél jóval durvább szénhidrátmegszorítású diéta is, de a testemre hallgatás is működni szokott.

Más persze csinálja, ahogy szerinte és ahogy neki jó.

2016. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!