Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 centihez a 60 kg és a...

170 centihez a 60 kg és a 25%-os testzsír nagyon sok?

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam mostanában és még mindig nem vagyok megelégedve,és nem tudom hogy a méreteim jók e
2016. ápr. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lánynak nem.
2016. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne fogyókúrázz.
2016. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. Sőt! Ez teljesen jó! Vékony vagy már így is.
2016. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lánynak nem nagyon sok, de speciel én nem állnék meg itt, úgy sose lenne finoman kockás hasam (jó eséllyel így se lesz, mert hasra hízom először, de ezt majd meglátom valahol 20% alatt :) az még nem veszélyes). De más simán lehet szexi 25%-kal, sőt többel is, de 25% már igazán nem vészes, egészséges szintnek tűnik.
2016. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy orvost is megkérdezni, mert ez nem játék. Egy lánynak/nőnek eleve magasabb a testzsírszázaléka, mint egy férfinak. Tehát olyan 15% alá talán már nem kellene lemenni.
2016. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok a 25%-os testzsír, de azért én nem bíznék meg ezekben a mérésekben. Szerintem irtózatosan pontatlanok. Megsúgom az én adataim alapján 10,4%-os a testzsírom, ami maximum komoly női testépítőknél lenne oké, de amúgy nagyon egészségtelen és ezt úgy számolta, hogy közben még nehezebb is vagyok, mint te.

Egyébként elszámítva a testzsírszázalékoktól, a 60kg soknak tűnhet, de az átlagnál magasabb vagy és így a súlyod is nagyobb az átlagénál. A súlyod a te kategóriádon belül teljesen egészséges, biztos nem vagy túlsúlyos, valószínűleg vékony vagy.:)

2016. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!