Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék, ehetek...

Ha fogyni szeretnék, ehetek teljes kiőrlésű kekszeket?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából bármit ehetsz, ez a te döntésed, bár van, amit nem érdemes. A tk keksz legalább lassú felszívódású szénhidrát... Nekem nem lenne jó (persze kalóriadeficitben fogynék vele, de magát a kalóriadeficitet akadályozná), de sokaknak igen, ez változó.
2016. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koleszos vagyok. A mai étrendem így nézett ki:

Reggeli: 60g teljes kiőrlésű zsemle

180g 2,8%-os joghurt

Uzsonna: 50g Belvita-csokis

Egy narancs

Ebéd: Kb. 100g bécsi szelet, krumplipürével és káposztasalátával

Uzsonna: 3 mandarin

Vacsora: 50g belvita-mézes, mogyorós

180g 2,8%-os joghurt

2016. ápr. 12. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gáz?
2016. ápr. 12. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát tízóraira és vacsorára is a cukros Belvitát etted?
2016. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval az a 100g hús volt a fehérjebeviteled szinte egésze? Nem jó. S rendes ételt egyél inkább máskor is. Te inkább cukrokat ettél, egyszerűt és összetettet is. Szerintem még a zsírbeviteled sem megfelelő, bár ez nem az én asztalom, ami a zsírok fajtáját illeti... Mert mennyiségre lehet, hogy megvolt, nem kell sok.
2016. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez olyan volt, hogy jobb híján. Adjatok tanácsot, hogy mit vegyek, ami jobb, mert készíteni nem birok semmit sem.
2016. ápr. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!