Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki csinálta az almaecet...

Valaki csinálta az almaecet fogyókúrát? És ha igen, akkor mennyit és mennyi idő alatt fogyott?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt, az értelmesen válaszolok közt nincs olyan,aki ilyen elmebajjal próbálkozna. A szellemi fogyatékosok közt lehet, van olyan...
2016. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Almaecet "fogyókúra". Tudom, hogy most nem fogsz szeretni, de akkor is leírom, hogy nem működik. Önmagában semmi nem fogyaszt, az almaecet sem.
2016. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy nem csak úgy varazsutesre lefogyok, természetesen az etrendemen valtoztatok, és edzek is, csak gondoltam az almaecet rasegit a dologra.

De köszönöm a kedves valaszokat :)

2016. ápr. 14. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Az almaecet csak arra jó, hogy próbára tedd az akaraterőd, mert borzasztó íze van. :) Fogyni csak a helyes életmódtól fogsz.
2016. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csinaltam.Fogyni nem attól fogytam,hanem csökkentettem a szénhidrátot.Ellenben savasît nagyon jót nem tesz a gyomornak.
2016. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!