Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így fogyhatok? Holnap el...

így fogyhatok? Holnap el kezdem ismét a fogyókúrát most már nem akarom abba hagyni 55-58kg a cél! Most 63vagyok zöldséget, gyümölcsöt fogok enni. Grillezett húst. Sok víz és almaecet! Reggel ki megyek úszni!

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 10:22
 1/9 A kérdező kommentje:
*és utána meg el megyek biciklizni több mint 20km-ert majdnem egész nap mozogni fogok. Este fele megyek biciklizni meg futni. Augusztus közepére akarok le fogyni! vagy Szeptembere.:) szerintetek menni fog? végig így fogom csinálni.. most már nem akarok megállni! :)
2013. júl. 11. 10:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezzel fogyhatsz de ha 17 év alatt vagy ne csináld. Még fejlődsz és ha csak megvonod a fehérjét meg az energiát a testedtől annak nem lesz jó vége amúgy meg sok sikert kívánok
2013. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerülni fog!:)

Szurkolok!!:))

2013. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben! bele vágok.:) am 13 éves vagyok! de tavaly már voltam 80kg is szval akkor sikerült le fogynom! és így rem most is sikerül.:)
2013. júl. 11. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
10:33-as vagyok:)..Nagyon nagyon nagy gratulációt érdemelsz hogy volt kitartásod ennyit lefogyni:)..Büszke lehetsz magadra!;)
2013. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.:) igazából most azért is akarok le fogyni mivel modellkedni akarok majd.:) minden álmom*-*

a magasságom meg is van hozzá 177cm magas vagyok.:)

2013. júl. 11. 10:38
 7/9 A kérdező kommentje:
ha szeretnétek küldhetek képet h milyen voltam.:) és hogy most milyen vagyok:)
2013. júl. 11. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden ember így eszik.


Csak van aki mellette cukorral meg kenyérrel hizlalja magát, idővel meg is látszik rajtuk.


Így tovább!

2013. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2013. júl. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!