Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyers kaposzta vacsorara...

Nyers kaposzta vacsorara minden nap? Jo vagy rossz?

Figyelt kérdés
Egy ideje fogyokurazom nem tul drasztikusan inkabb eletmodvalatas, keves liszt az is teljes kiörlesü, semmi hozzaadott cukor stb. Este mar nem akarok nagyon enni semmit csak zöldseget de az egyetlen amit szeretek az a nyers kaposzta. Ugyh delutan 5 utan csak kaposztat eszek nyersen egy cosmot...de nem tudom h ez jo e vagy nem.

#diéta #zöldseg vacsora #nyers kaposzta
2016. ápr. 15. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fehérje hol marad?
2016. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak a csirkehust szeretem a husok közül ugyh kb minden nap az az ebed.
2016. ápr. 15. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jó, még egy kis cékla is jöhet hozzá.
2016. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vacsorára is kéne fehérjét enned, egyél ehhez csirkét akkor.
2016. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
es a sajt? nem birok mar ennyi csirkehust enni non stop :D vagy kis natur joghurt?
2016. ápr. 15. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon kevés fehérje egy napra.
2016. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nyers káposzta OK, ha neked így esik jól, simán ehetsz így. Csak persze előtte vidd be a szükséges tápanyagokat.


Nem tudjuk, miből mennyit eszel egy nap...


Én semmilyen húst nem eszem, de ez miért jelentené, hogy nem tudok bőven bevinni fehérjét..? Pont hogy arra kell koncentrálnom kissé, hogy ne legyen túl sok :D Speciel én tojást eszem (az jó forrás, persze aki eléggé zsírszegényen akar étkezni, az nem alapozhat rá), de persze más ételeimben is akad fehérje.

2016. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A sajt is jó, a joghurtban pont alig van fehérje, nagyon sokban igen, de abban cukor is sok van.

De a csirke is OK, ha eleget eszel belőle.

2016. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Joghurtban alig van feherje??? Akkor miböl all pl. a tejcukormentes natur joghurt?


A kaposztarol nekem a "fogyaszto kaposztaleves" jut eszembe, ami allitolag "negativ kaloria", vagyis azzal, h eszed, nemhogy kaloriat vennel magadhoz, hanem meg le is adsz, mert az emesztese több kaloriat eget el, mint amit beviszel. Es a nagy resze kaposzta, ebböl gondolom, h meg fogyaszt is. Es igaz, a kaposzta valoban nehezen emeszthetö etel.

2016. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tejcukormentes joghurt leginkább vízből van. Ahogy a tejcukros is.
2016. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!