Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 63 kilóról 50-55re szeretnék...

63 kilóról 50-55re szeretnék lefogyni (étrend, és edzésterv) Valaki ajánlana valamit?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki össze tudna nekem állítani egy betartható (ebben annyit értek hogy nem kell sütni meg főzőcskézni) diétát? Meg ha esetleg valami ilyen videó van mellé azt is szívesen fogadnám.

165 centi vagyok és így ezt nagyon nem érzem ideálisnak, semmi önbizalmam így, szóval.. szeretnék vékonyabb lenni. Elszántam magam de nekem könnyebben megy ha van valami amit be lehet tartani, ha nem is mindent kopp ugyanúgy de csak valami keret. Előre is köszönöm ^^"



2016. ápr. 16. 18:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
paleo diéta vagy atkings..
2016. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hagyd el azt, amit most rosszul csinálsz.

Ha sokat eszel, egyék kevesebbet.

Ha nassolsz, ne nassolj.

Ha cukros italokat iszol, igyál helyette vizet.

Ha nem mozogsz, kezdj el valamit csinálni, amit szeretsz.

Egyél mindenfélét, minél változatosabban.

2016. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
yup, 4-5 napja kezdtem el napi kb 1 órát mozogni tesin kívül, és suliban is csak almát eszem, meg narancsot. Viszont az még kérdés hogy banánban tényleg sok a szénhidrát? Azt is ennék szívesen ha már gyümölcsről van szó.
2016. ápr. 16. 19:40
 4/11 A kérdező kommentje:
egyébként #1-es a kérdésben benne van hogy nem fogok főzőcskézni, szóval az atkins az úgy ki van lőve ahogy oda leírtad ^^
2016. ápr. 16. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne csak gyümölcsöt egyél, hanem normális ételeket, mert így éhes leszel és a szükséges tápanyagokat sem veszed magadhoz. Naponta 1-2 gyümölcs elég, ennél több nem kell.

Időnként ehetsz banánt. De nem kell minden nap és nem kell naponta többet.

2016. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De a paleo pl pont arról szól hogy max 20gramm szénhidrát, vágom hozzá kell szokni, de azért nem fogok annyi kenyeret zabálni x.x

max barnát, meg zsemléből is. Gondolom az úgy jó

2016. ápr. 16. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
ne paleozz, egyél normálisan, az ilyen szélsőséges étrendek sose jók
2016. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor csak egyek normálisan ne mit egy marha, és mondjuk tesi óra amin úgy azért dolgozunk+45 perc edzéssel mennyi idő alatt adhatom le kb? Attól tényleg csak jobban hízok ha nem eszek? Nekem az elé non-sense ._.
2016. ápr. 17. 17:49
 9/11 anonim válasza:
azért hízhatsz jobban ha nem eszel,mert a szervezeted úgy érzi, hogy éhezel és a lehető legtöbbet elraktároz, illetve nem is lehet ezt sokáig tartani és az emberek 2x annyit visszahíznak, mint amennyit lefogytak
2016. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahh értem, akkor próbálom magam tartani a sokszor eszek keveset-hez:3
2016. ápr. 17. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!