Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikersztorik? Ki mennyit...

Sikersztorik? Ki mennyit fogyott már?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is légyszi. :) Ha van időtök akár azt is, hogy hogyan sikerült, mennyi idő alatt.
2016. ápr. 17. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21 kg,14L
2016. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12 kg/8 ho, es szandekosan csinalom ilyen lassan. Modszerem: mozgas + 1200 kcal/nap. 42/n.
2016. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 év alatt 12 kg-ot. 80kg-ról 68ra. Szénhidrátcsökkentéssel, illetve lassan felszívódó szénhidrátokkal.Még 3kg-ot szeretnék, de már lassan megy le. 35/N
2016. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es: en is :))) 150 g ch/nap. Trle mit mozogsz? 3-as voltam.
2016. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2-2,5 hónap alatt 7 kg-nál tartok most. Összesen 15 kg van kitűzve célnak

27/N

2016. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 év 37 kiló 22f 170cm 105ről 68ra. Most már inkább izmosodni szeretnék.
2016. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt -10 kg, 68 kg-ról 58-ra. Egyszerűen annyit ettem, amennyitől jóllaktam (jellemző volt rám ez a mindig teleeszem magam evés).

27/N

2016. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kb 14 kg egy nyáron, de annyira nem lett szép az eredmény. :D látványos volt, meg is dicsértek, de ez szinte csak diéta volt, nem sokat sportoltam. (azért katasztrófa nem volt, de lehetett volna szebb az eredmény) most próbálok kicsit izmosodni, és tartom a súlyom azóta is :)
2016. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem a kinézetemet a középiskolába hol ennyi voltam, hol annyi, de vékonynak egyáltalán nem lehetett se , akkor mondani se most. Egytemi éveim alatt volt, hogy el sem hittem, hogy a mérleg olyan keveset mutat (megjegyzem egy évben egyszer ha ráálltam a mérlegre). Aztán mikor lediplomáztam és elindult karrierem, úgy elfogadtam, hogy olyan kis semmilyen alkatom van (izmos nem voltam, se vékony, ám túlsúlyos sem). 1,5 éve viszont volt egy kis zűr az életemben munkahelyen és egyéb gondok is. Elköltöztem, majd egyik barátnőmmel kitaláltam, hogy elmegyünk különböző edzésekre, mert régen tornáztunk. Voltunk RR alakreform órájan kissé kemény volt és a csaj se volt túl szimpi, majd kipróbáltuk a Norbi tornát "ez túl laza volt, mi nem vagyunk ilyen puhányok" gondoltuk. Majd jött BA tornája, engem kicsit a gimnasztikára emlékeztetett és soha nem szerettem a tesit csak a tanár urat :D Majd ezután rátalátunk Czanik Balázsra és a Capoeira aerobikjára. Elmentünk egy órájára és rájöttem, hogy ez kell nekem. Első óra kissé nehézkes volt, mert elég brutál torna, de egyszerűen beleszerettem. Majd a következő óeára is elmentem ekkor már egyedül, de nagyon vártam. Aztá anyukám egyszer felhozta, hogy nem akarok e személyi edzőhöz járni, mire gondolooztam és rájöttem, hogy ez jó ötlet. Beszéltem Balázzsal és elvállalta az edzésemet. Így ekkor már személy edzésekre is jártam Balázshoz.

Egyre jobban éreztem magam és láttam a tükörben, hogy kezdek szépülni, a derekam vékonyodott, a fenekem és combom formálódni kezdett. Ez már lassan egx éve volt és mára már teljesen új külsővel állok a tükör elé. Fogyni fogytam, de nem a mérlegnek hiszek, hanem a centinek ugyanis izmosodtam is, ami többet ér annál, minthogy pálcika, gyenge plötyi lennék.

170cm magas vagyok és akkor voltam 89 kg, ma 71 kg vagyok. Szép, formás, izmos alakom lett.

26/L

2016. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!