Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhet 1 hónap...

Hogyan sikerülhet 1 hónap alatt 44 kilóra fogynom?

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok, és most 54 kg. Szerintem koplalni fogok, meg ha eszek is akkor is csak zöldséget gyümölcsöt. Egyszer már sikerült lefogynom, de visszahíztam. Hogyan tarthatnám meg, és hogyan fogyhatnék le gyorsabban? Köszi a választ
2010. ápr. 6. 17:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt 3kilónál nem fogsz többet fogyni, úgy hogy az meg is maradjon, de inkább 2-t mondanék ekkora súlynál.
2010. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Az nagyon kevés. Én egy hét alatt akarok annyit.
2010. ápr. 6. 17:22
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha 140 cm vagy, akkor nem mondok csúnyát, különben igen. Milyen magas vagy?
2010. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
166 cm
2010. ápr. 6. 17:24
 5/32 anonim válasza:
100%

Azt nem irtad hogy milyen magas vagy,biztos hogy szükséges a fogyás?

ha egészségesen akarod csinálni akkor ne koplalj!!!!!

ártanál magadnak.fáradt lennél,elájulhatsz!


-kerüld a gyorskajákat,chipseket csokikat és társait...

-ha teheted ne egyél sok tésztát és kenyeret(szénhidrát tartalmú kajákat)

-zsiros dolgokat

-magas sótartalmúakat(a húsvéti sonkát hagyd meg másnak)meg köti benned a vizet!


-igyál sok folyadékot!

-egy két gyümölcs fogyaszt,lásd ananász

-MOZOGJ SOKAT!

Ez a legfontosabb!:)

Remélem segitettem!

2010. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Van egy remek tippem, én is ezt próbálnám ki, ha lenne elég akaraterőm... Először is reggelire megeszek egy almát, utána iszok minél több vizet, hogy jól eltelítsen, ebédre pedig benyomok egy csomag vattát, majd rá egy kis vizet, és így megúsztam 70 kalóriával/nap. A következő napokban, ha nem kapok bélelzáródást, akkor folytatom, majd ha lefogytam hét végére 5 kilót, a maradékot úgy tüntetem el, hogy levágom a bal karom. Úgyis a jobbal szoktam egerezni...
2010. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nem fogom levágni a bal kezem, mert balkezes vagyok, de a reggeli az egész jó...

2010. ápr. 6. 17:35
 8/32 anonim ***** válasza:
63%

166 cm-re nagyon kevés a 44 kg.

Gondolom te is csak egy tinip*csa vagy.

2010. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
hülyitett, ha nem vennéd észre. szerintem nem kéne fogynod, de ha mégis akarsz, akkor annyi: több kalóriát égess, mint amennyit beviszel!
2010. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

te hülye vagy már megbocsáss, a 166 cm nem alacsony! És az 54 kiló még elmegy ezzel a magassággal. De a 44 kiló máer kórosan sovány.

Én 162 cm (alacsony!) vagyok és jelenleg 51 kiló. Nekem az ideális sovány alak a 48 kiló. Én napi 1200 kalóriát fogok bevinni és egy héten 1 kilót simán le fogok adni. Heti 3szor kocogással kiegészítve.

Nem kell koplalnod, mert utána elkezdesz zabálni!

ha ezt csinálod, akkor egy hónap múlva 4-5 kilóval könnyebb leszel! És azon túl ne fogyj!!!

Én voltam 18 évesen 45 kiló és borzalmasan sovány voltam.

ja és 161 cm-rel mellette.


26.L

2010. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!