Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhet 1 hónap...

Hogyan sikerülhet 1 hónap alatt 44 kilóra fogynom?

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok, és most 54 kg. Szerintem koplalni fogok, meg ha eszek is akkor is csak zöldséget gyümölcsöt. Egyszer már sikerült lefogynom, de visszahíztam. Hogyan tarthatnám meg, és hogyan fogyhatnék le gyorsabban? Köszi a választ
2010. ápr. 6. 17:16
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%

Én 157cm vagyok, és 49-53kg között szoktam mozogni.

Voltam már az alatt is, és úgy éreztem magam, mint egy beteg alultáplált. Nem hinném hogy le lehet adni 1 hónap alatt ennyi kilót, nem akarlak elkeseríteni, de nem is lenne egészséges.

2010. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

"nem fogom levágni a bal kezem, mert balkezes vagyok"


Ha jobb kezes lennél, azért levágnád, ugye? Vedd már észre magad. Mások halnak Irakban. Mások haldokolnak, mert betegek. Mások elhízottak, mert pajzsmirigyzavarosak. Aztán ők is meghalnak. És a fél életüket adnák, hogy úgy nézhessenek ki, mint te.


Most pedig felállsz a gép elől, hatalmas ívből leszarod az összes hülye barmot, aki elhitette veled, hogy kövér vagy. Aztán pedig észhez térsz. És elkezdesz csinálni valami értelmes dolgot, hogy felnőhess, hogy gyereket szülhess, és hogy boldog legyél.

2010. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
100%

160 cm vagyok és 43 kg. Legtöbben hízásra akarnak rávenni, mert szerintük betegesen nézek ki. Van, aki girhesnek hív, stb.

Egyébként van egy bnőm, aki olyan magam, mint te és 53 kg. Szuper alakja van.

2010. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egészséges, de nem vagyok megelégedve magammal... nagyon nem. Elég rosszul érzem emiatt magam,mert nem tetszik amit a tükörben látok.
2010. ápr. 6. 17:49
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan...Rosszul érzed magad? FOGD MÁR FEl, hogy az anorexia kapujában állsz, szívem. És jó lenne, ha minél előbb jó messzire elhúznál onnan.
2010. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom őket, de én akkor vagyok boldog ha kevesebb vagyok.. ezt nem értheted...
2010. ápr. 6. 17:53
 17/32 anonim ***** válasza:
67%
Hánytasd meg magad... Aki ennyire hülye, az haljon meg. lol
2010. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
nem vagyok bulimiás, se anorexiás. nem akarok meghalni, élni szeretnék de szépen
2010. ápr. 6. 18:00
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Feladom. Más az értékrendünk... Hány éves is vagy? 11?
2010. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak feltűnési viszketekséged van, élvezed hogy foglalkoznak veled, aki igazán anorexiás, az lesz..rja hogy mit mondanak neki és az utolsó, hogy másoktól kér tanácsot. Jó lenne, ha ez nem a divatp.csák hülyesége lenne, te is szállj le a földre....
2010. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!