Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez durva?

Szerintetek ez durva?

Figyelt kérdés

A testépítők, akik grammra pontosan számolnak ki mindent és csirke mellet esznek csirkemellel?

Olyat is hallottam, hogy van aki 3 hónapig ( a súly elérése) érdekében vízben főzte ki a rizst és csirkemellet.Ez nem durva már?


2010. ápr. 6. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimérni az ételt nem durva, én is ezt csinálom és lány vagyok
2010. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyiken sem ütközök ki, mert a rizst mindig vízben főzöm, mióta az eszemet tudom.

Csirkemellet pedig jó minőségű teflonba sütöm olaj nélkül.

És én is grammra mérek mindent, mert diétázom. Szerintem pontos munkához pontos adatok kellenek és eddig bejött -18 kg-nál tartok. :)

De az tuti, hogy életem végéig nem tudnék így élni.

2010. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Mért a rizst te miben főzöd ki?
2010. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

3 hónapig, kedves? Én évek óta így étkezem! Nem testépítő vagyok, hanem élsportoló.

Minden embernek ki kéellene mérni az elfogyasztott ételeket, akkor nem lenne népbetegség az elhízás.

Mellesleg mi a francban kéne főzni a rizst és a húst, ha nem vízben? Én párolom és minden nap ez az alapja az étkezésemnek.

Inkább az a durva amit ti csináltok a sok előregyártott szarral, meg a zsíros-cukros ízfokozott undormánnyal amit lelkiismeretesen nyomtok magatokba minden nap és mérgezitek magatokat. Az a durva

2010. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

volt egy pasim...állandóan csak rizs meg csirkemell...én meg édességmániás,mekifan,éjjel2kor is pörköltöt evő (bár 50kilós) lány vagyok...állandóan b@szogatott,h mit eszek...

nah,többet ilyen a közelembe ne jöjjön:D

L

2010. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj utolsó hozzászóló, de kissé erős a hangnemed.

"ti""szarokkal"

Honnan tudod, hogy én mit eszek?

Kissé csalódás, hogy ha az ember kérdez ilyen arrogáns és bunkó válaszokat kap!

2010. ápr. 6. 19:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem utolsó mert gyorsabb voltál :D Hanem 19.45-ös
2010. ápr. 6. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

19:42-esnek!

Gratulálok a -18 kilóhoz!

Mit csinálsz,hogy ilyen sokat fogytál?

Kíváncsi lennék arra is,hogy mennyi idő alatt?

És ha nem titkos,akkor hány kilóról indultál?

Sorry a sok kérdésért,de nekem is sokat kell fogynom (min.25 kg) és jól jönne az inspiráció!

Köszi a válaszodat!

2010. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19: 42-es vagyok. Nincs nagy titok benne, kcal számolok. Azt nem írom hogy pontosan mennyit, mert az mindenkinek személyre szabott. De ezt meg tudod nézni akár a neten is. :)

Ez kicsit több mint 3 hónap eredménye. Elég sok plusz kilóról indultam, legyen annyi elég hogy jóval 100 fölött voltam. :D

Van pár elvem is diétámhoz, és ez nem ilyen agyatlan szar, hanem szerintem normális diéta. Reggelire eszek kenyeret, ebédre salátát csirkemellel, vagy csirkét valami zöldségkörettel, ritkán rizzsel, vagy simán rizst valami zöldséggel, uzsonna: sima joghurt vagy túró házilag ízesítve, vacsora pedig tk wasa, de erre is ugyanaz a feltét kb, mint a reggelihez.

2010. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a párom személyi edző, és mondanom sem kell, h így étkezik.....Én pont az ellentettje vagyok, mert szeretek szabálytalanul enni, bár a műkajákat kerülöm, de a magyaros jöhet. Próbált kicsit nevelgetni, ami csak részben sikerült, mert a mai napig imádok enni, de sokat sportolok (elrángat magával).
2010. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!