Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szenhidratmentes dietaval...

Szenhidratmentes dietaval mikor kezdek fogyni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet megmondani, pontosan, de sokat lehet fogyni zsirból
2010. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 3. naptól fogytam.4 hónap alatt 23 kiló ment le ezzel a diétával.
2010. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!

Leírnád nekem,hogy konkrétan mit csináltál?

Az oké,hogy elhagytad a szénhidrátok,de picit bővebben...

Milyen kaják,mozgás,mennyiből fogytál..

Kíváncsi vagyok,mert én is fogyózom és jól jönne egy két jó ötlet!

Köszike! :)

2010. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok.98 kilóról indultam.Általában csirke pulyka húst eszek sütve,főzve.Rengeteg zöld színű salátát.Mindenféle sajtot,tejfölt,natúr joghurtot,tejszínt fogyasztok és tojást.Sok rakott cuccot szoktam készíteni,de rizs nélkül.Eleinte sokat szobabicajoztam,most már egy kicsit lustább vagyok,de jön a jó idő és akkor lehet menni a szabadba tekerni.Szerintem nagyon könnyű így fogyni.Sok sikert kívánok mindenkinek.
2010. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod abba 2 nap után fejfájás, gyengeség, rosszkedv... stb. miatt.
2010. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát nélkül leáll az agyműködés..
2010. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem,hogy nekem semmi ilyen tünetem nem volt.Nagyon energikus és jókedvű vagyok,pedig már 4 hónapja így élek.
2010. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
leirnad, konkretan hogy milyen zoldsegeket ettel?
2010. ápr. 15. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
En szenhidrat nelkul Zombi vagyok..es meg az elethez sincs kedvem..lehet fogyni ezzel a fogyokuraval ...de hat...nem tom...en ugy csinaltam hogy reggelire zabpehely joh tudom az is szenhidrat de ...figyu utana ebedre 2 tenyer nagysagu csirkemellet kisutottem 1 teaskanalnyi vajban...persze enyhen fuszereztem a hust....aztan vettem salatat ilyen kaposzta repa meg ilyen szarsagok voltak benne ..nah meg arra raontottem a hozza jart ontetet ossz vissz 30 kcl xd marmint a sali...a hust nem tudom....es utana amikor megettem min 1.20 perc Torna...ezt minden nap mar 4 nap utan latszott hogy fogytam..de mondom meg az elethez sem volt kedvem....
2010. ápr. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden zöld színű zöldség alacsony szénhidrát tartalmú:saláta,rukola,uborka,paprika,sóska,spenót,káposzta,kínaikel,karfiol.Én eszek paradicsomot és céklát is.Nagyon fincsi a zeller is krémlevesként,vagy akár hús mellé pürének.
2010. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!