Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 15 éves fiú vagyok és 77kiló és kb 163cm vagyok.. Persze ne egy zsír gombocot képzeljetek el, kb 10kg kéne fogynom. Egy héten 1x minimum kimegyünk focizni haverokkal, de van amikor 2x, 3x másfél,két órákat szoktunk kint lenni ez mellet heti két karate edzésem van + heti 5 testnevelés óránk van.Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyi kaloriát vihetek be egy nap, + mit nem szabad ennem, hogy fogyjak? Egy napi étkezésem kb: Reggel egy 3:1ben kávé v energia ital (általában kaloria mentes energiaital) 10 óra körül egy szezámmagos zsömle amiben sertés párizsi , margarin, és uborka van, aztán ebédre szoktam venni fornetibe egy kisebb akkármit pl sajtosrúd ilyesmi aztán vacsorára ami van (levesek,rántot hús rizzsel, stb.)(ez így nem is tűnik annyira soknak) Persze ezek mellet még szoktam édességet enni ami a legnagyobb baj ami miatt nem fogyok.. azokat probálom elhagyni, üditőt már nem iszok , vagy vízet vagy teát szoktam inni. Na a kérdésem hogy kb ez mennyi kalóriának felel meg amit leírtam egynapi étkezés? + mit kéne változtatnom étkezésbe? Teát szabad innom a fogyózok cukorral? KB ha nem eszek mindenféle baromságot gondolok itt édességkre + rndszeresen mozgok akkor 2 hónap alatt fogyhatok 6-7 kilót legalább?

2016. ápr. 19. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kicsit úgy látszott az írásomból zsírgombóc után mintha 10kg nem lenne sok, pedig az xd.
2016. ápr. 19. 16:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hulladék kajákon élsz, nem fogsz lefogyni. Persze felmerűl a kérdés, hogy egy 15 éves hogyan tudja befolyásolni, hogy mit eszik. Szerintem kcal-t neked még nem kell számolni. Viszont ha teheted,akkor az étkezéseid alapját a következők alkossák: hús,tojás,sok zöldség, némi gyümölcs, komplex szénhidrátok (barna vagy basmati rizs, zabpehely stb.) sok víz. Zsírt is fogyassz (lehetőleg telítetlent),szüksége van rá a szervezetnek. Kerüld az cukros, fehérlisztes,feldolgozott kajákat! Persze becsúszhat néha egy kis félreértés,de az ne napi szinten legyen.
2016. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éppenséggel lefogyhat hulladék kajákon is (mennyiség kérdése), csak nehezebb és az eredmény sem lesz olyan jó, én inkább az egészség miatt aggódnék, nem a fogyás lehetetlensége miatt, de minden szempontból igen rossz ez az étrend. Ezt a kis megjegyzést kivéve egyetértek az előttem szólóval.

Az otthoni étel még egész OK, de péksütik, margarin, parízer... Jaj. Az uborkában pont nincs kb. semmi, csak víz, főleg pár karikában, kéne valami zöldség is azért.

2016. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!