Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni egészséges...

Szeretnék elkezdeni egészségesebben étkezni meg élni, de lenne egy két kérdésem?

Figyelt kérdés
Van egy két dolog, amiről semmiképpen se akarok lemondani pl a rudimról meg a joghurtomról bár megnéztem van benne cukor, de gondolom azért annyi megengedett nem? Ja nagyon szeretek magolni igaz minden nap a kedvenc sorozatomat nézve! Ezt is el kell hagynom? Sportolni is akarok ti mit ajánlotok? Lenne még egy kérdésem mindenhol lehet olvasni, hogy egy nap sok folyadékot kell meginni, de ezzel csak az a problémám, h akkor óránként rohangálok a wc-re pedig olyan sokat nem is iszok 2 óránként talán 2 decit! Azért nem akarok egész nap a wc-n ülni! A folyadék az természetesen ásványvíz szénsavmentes!
2010. ápr. 6. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy rudit,vagy joghurtot megehetsz minden nap,meg szotyizhatsz is néha,abban nincs szénhidrát,és egy kis zsíradékra is szükség van,a zsírban oldódó vitaminokhoz.Szobabiciklizéssel kezdhetsz,vagy valami aerob mozgással.Én sok cukrot ettem régen,és napi 3liter folyadéktól többet jártam wcre,mint mióta hanyagolom(kb 1 túrórudi/nap).A cukorbetegség,vagy csak a pillanatnyi magas vércukorszint egyik tünete a sok vizelés.Nézesd meg!
2010. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen cukrom ez biztos nem rég voltam vizsgálaton normális volt!
2010. ápr. 6. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

És napi 0,5kg zöldség gyümölcsöt meg kell enni.

Én főleg az almát javaslom.Kicsi a cukortartalma,viszont nagy az elemirost tartalma,ami laktat,és könnyíti az emésztést.Szintén jók még a gyökerek(répa,zöldség)amik ugynezen tulajdonságúak,csak ezek tápanyagai főve,párolva jobban tudnak hasznosulni a szervezetben.

2010. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!