Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit jelent a testzsír és...

Mit jelent a testzsír és testvíz analizáló mérlegek által kiírt testvíz %? Hogyan csökkenthető?

Figyelt kérdés

Vettünk egy olyan mérleget ami a fent említett adatokat kiírja. Zsír alapján normális a súlyom, míg víz alapján hiper-giga-szuper kövér vagyok. És nem kamuzik, ismerősömnek, aki 120 kiló kiírt valami 26% vizet, és sok zsírt, míg másik ismerősöm 50 kiló, zörögnek a bordái és 52%-os a vize, 20-on valamennyi a jó, szóval ő is totál elhízott víz alapján, pedig amúg sovány. Nekem meg 46%, ezt kéne levinni 20-on valahányra. Kiszámoltam, ha ezek a százalékok a testtömegre vonatkoznak, akkor kb 11 !!! kiló felesleges víz van rajtam. Hol van ez, és mivel lehet kihajtani? Ehhez kell vízhajtó teákat inni?

Fogyókúrázok, és sokat kell innom, hogy a méreganyagok távozzanak. Sokat is megyek wc-re, mégis akkor hol van bennem a sok víz? Nem is táplálkozom túl sósan, hogy megkösse a só a vizet...

Hogy fogyjak a vizemből?


2010. ápr. 6. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy egy ember rááll egy mérlegre, akkor hogy a fenébe tudja a mérleg kiszámolni a testzsírt? Suly alapján?


Mert pl. van 2db 100kg-os ember, az egyik kivan gyúrva mint az állat, alig van rajta zsír, a másikon meg lóg a háj, akkor simán suly alapján hogy tudja megmondani hogy ennek ennyi meg ennyi a testzsírszázaléka?


Nekem ez magas. :D

2010. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Üdv.

Azt írja a papír, meg a net, hogy biorezonanciával működik. Ez állítlag azt jelenti, hogy a fémpálcikák a mérleg lapjának két oldalán (amik tényleg nincsenek ott a simán súlyt mérő mérlegeknél)egy ártalmatlan sugárzást küldenek a testbe, amit a test elnyel vagy mit csinál (lehet, h vissza is veri a mérlegbe, nincs itt nálam a kollégiumban a leírás), és ebből tudja. De tényleg működik, legalábbis tapasztalataink szerint.

2010. ápr. 7. 21:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és emiatt pacemakeresek nem használhatják.
2010. ápr. 7. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
És milyen boltban és milyen márkájút vettél?És mennyibe kerül?
2010. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem összekevered. A 20%-nak a zsírnak kéne lennie, nem? Nekem ugyanilyen mérlegem van, 58% a víz, 15% a zsír, és sovány vagyok.


16/F 179 cm

2010. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Díras típusú. Rossmannban vettem, Szentesen, nem tudom más városokban is van-e a Rossmannban. 4000 forint volt. Tescoban is láttam de ott 6600 ft ha jól rémlik.

2010. ápr. 16. 23:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, Dyrasnak írják csak elgépeltem.
2010. ápr. 16. 23:05
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 16/F :-). van egy táblázat a használati utasításában ahol szerepelnek a százalékok tól-ig beosztva, hogy mettől meddig sovány, normál, túlsúlyos, elhízott. Egyébként azt én is néztem, hogy ezek a százalékhatások ugyanannyik a víznél és a zsírnál.

De amúgy tényleg, anyum 120 kilós párjának huszon valamennyi a vize, nekem meg 47%.

Ha Neked is van ilyen táblázatod a vízre, megtennéd, hogy ideírod nekem? 24 éves lány vagyok.

Ja, és amúgy azt a kis csíkot, meg feliratot, hogy sovány vagy milyen az ember, azt a zsírból írja ki, a víz csak a táblázatban van benne, onnan néztem meg.

2010. ápr. 16. 23:09
 9/11 A kérdező kommentje:
És még annyi, kedves 16/F, hogy valóban sovány vagy a zsír alapján, mert nekem 30%-kal normál a súlyom.
2010. ápr. 16. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt 24/L! :)

Sajnos az enyémnek a papírjai már biztos nincsenek meg :( De szerintem a google-ben rengeteg ilyen táblázatot találsz!

2010. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!