Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom? (kép)

Mennyit kéne még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok, 60 kg, 16 éves lány. Nem érzem jól magamat a bőrömben, és mivel siralmasan rosszul tudom felmérni a saját kinézetemet, ezért kérem a segítségeteket. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

[link]



2016. ápr. 26. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésekkel felforr az ember agyvize! Ez hol kövér? Még csak nem is duci! Most komolyan ennyire nem fogadjátok el magatokat lányok? Én ettől jóval ducibb csajokat is elfogadok, de ettől vékonyabb már ne legyél, mert az már túlzás lenne szerintem. Nem mindenkinek jönnek be a csontok. 20/f
2016. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jó csaj vagy ne fogyj


Ha valamit nagyon akarsz, akkor inkább mozogj valamit. Jóga akár. Az ad önbizalmat, meg állóképességet. Utóbbi magában is jó érzés.

2016. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
18%

Szia!

Igen kéne.Combról tuti.Biciklizés,futás ,s helyes étkezés mellett könnyen fog menni és erősödni is fogsz.amúgy abszólút nem vagy kövér.Tablettákat ne szedj.Hasra erősíts rá picit,onnan fogyni nem kell csak csinál naponta 100-120 felülést ha gyengébb vagy 2 naponta 50 körül ahogy érzed s helyes étkezés mellett fél,egy hónap alatt kicsit izmos,s formás lesz.Hajrá!

2016. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Izomzat kellene,forma,mert jelenleg csont és zsír vagy,semmi forma.Üvölt rólad,hogy életedben nem sportoltál.A formát az izomzat adja ha nem lenne egyértelmű.
2016. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Már elnézést, de ki a fene lát ezen ZSÍRT?? A bordái kivannak a csajnak -_-

A forma meg: A mell és fenék 90%-a zsír. Ilyen egyszerűen. Sporttal nem lesz melle, se csípője.

Szóval inkább tömegnövelés (zsírral és izommal).

2016. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
A fenék formáját a farizomzat adja.Hogy lenne már az 90%ban zsír?Ha 20%ban zsír a többi izom,az már nevezhető lenne bombázó se/ggnek.
2016. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
hát alakod az nincs
2016. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es

Miért ne lenne. Egy igazán nőies alak a széles csípő keskenyebb derék. Mellesleg nem mindenki(én sem) szereti a nagyon karcsú lányokat.

2016. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!