Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakivel volt már hasonló?

Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kèrdèsem hogy lehet az hogy kb 5-6hónap alatt 4mèretet fogytam, úgy hogy nem nagyon sportoltam néha sètáltam, még nem is nagyon fogyiztam, maximum ilyen 1-2napig..?

Ki lehet valami betegség?



2016. ápr. 29. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Diabétesz pl.
2016. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok betegségre utalhat. Mint említették lehet diabétesz, de előfordulhat parazitás megbetegedés, pajzsmirigy túlműködés, illetve rákos daganat is idézhet elő fogyást.

(Nekem speciel az orvosom rögtön azt hitte, hogy pajzsmirigy túlműködésem van, amikor megtudta, hogy kevés idő alatt egészségtelenül sokat fogytam.)

Egyébként hirtelen, és megmagyarázhatatlannak tűnő nagymértékű fogyás esetén célszerű orvoshoz menni, sok betegség tünete lehet. Persze valószínűbb, hogy semmi bajod sincs, de jobb félni, mint megijedni. Ha valami komolyabb bajod van, talán még időben kezelhetik.

2016. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!