Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szertnék le fogyni 10kg-t...

Szertnék le fogyni 10kg-t tartósan. Hogy csináljam? Amúgy 172cm vagyok és 75kg. (Lány) KoSzíí=)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sportolj, egyél több zöldséget, gyümölcsöt. Ne késő este vacsizz.
2010. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h minden este 1 orat futok és nem eszek délután4után már lassan eggy éve....És ijen a súlyom...=(
2010. ápr. 7. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ezek az adataim és én is 10kg akarnék fogyni,és pont azzal próbálkozom amivel neked nem megy le.Nekem eddig "sikeres".Lehet h "rossz" kajákat eszel.
2010. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet:D mongyuk suli kozben nem is akarodzik salátát ennem stb....te mit eszel?
2010. ápr. 7. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

A legjobb fogyókúra a lisztmentes étrend. Amikor azt gondoltam, az orvosommal együtt, hogy lisztérzékeny vagyok, akkor a lisztmentes kajától leröppent rólam 12 kiló. De amikor kiderült, hogy mégsem vagyok lisztérzékeny, akkor a 12-ből 7 visszajött. Ezt a súlyom tartom 2 éve. De úgy, hogy nem vacsorázom, és pl. csipszet évek óta nem eszem. Most a napközbeni adagjaim csökkentését tervezem, mert bár nem vacsorázom, reggelire meg ebédre rengeteget eszem.

Szerintem minden fogyókúra csak addig hatásos, míg tartják. Nem hiszem, hogy valaki megmarad azon a súlyon, amit fogyással ért el, miután visszaszokott a normál étkezésre.

Sok sikert!

2010. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is 172cm és 75kg voltam de már "csak" 72 pedig csak 3 napja figyelek oda jobban, hogy mit eszek és 2x voltam eddig edzeni konditeremben. Persze tudom, hogy ez még nem tartós de a cél nálam is a 65kg úgyhogy csajok fogjunk össze és hátha így könnyebb kibírni! (Tegnap már csokival álmodtam:) )
2010. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen most már nekemes elkezdtek szaladni lefelé a kil=ok kb. 1kg egy nap alatt...amugy nekem meg épp az hogy nem is kivánom az édességet..=)
2010. ápr. 8. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:

én 175 cm vok,régebben én is 75kg voltam :s.aztán sajnos bekerültem egy koplalós-spirálba amitől óva inténélek,mert 58kgosan elég durván néztem ki :s. azóta megtanultam normálisan enni,csak a jót. :).ajánlom a bodybuilder.hu-n az alapokat-guglizd le :).

emellett mozogj sokat,egyél bármit,de mértékkel. :)

amugy most 60 kg vok és jól érzem magam.a többit te tudodd.a lényeg h ne koplalj,mert később csak rosszabb lesz.

2010. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!