Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havi 1-2 kilot szeretnék...

Havi 1-2 kilot szeretnék fogyni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sportolni naponta max 20 percet szabad, de azt is csak esti órákban tudnám csinálni.

Nem eszek sokat de egyszerűen nem sikeredig a fogyás.


Mi az az étel amit kerülnöm kellene és mi az amiből sokat ehetek?


2011. nov. 14. 10:35
 1/5 anonim válasza:
A válasz ott van a kérdésedben. "mi az amiből sokat ehetek". Ne egyél sokat semmiből,számold ki,hogy hány kalóriát vihetsz be egy nap ahoz,hogy ne hízzál,vagy vegyél egy Norbi Update könyvet, sokaknak segített. Sportolni meg nem 20 percet szabad,hanem annyi a minimum.
2011. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mi az hogy napi 20 percet SZABAD?
2011. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mihez képest "nem sokat" eszel? Minden relatív.

Kerülendő (a pontos megfogalmazás: csökkenteni kell): szénhidrát, zsír.

"Sokat" max. párolt vagy nyers zöldségből ehetsz. (A krumpli, rizs, kukorica nem zöldség, hanem gabona.) A nem zsíros húsból lehet normálisan enni, de nem korlátlanul. A gyümölcs is mehet, de nem kilószám és nem banán.

2011. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és miért 20 percet "szabad"? Van valamilyen betegséged, vagy "csak" elfáradsz?

20 perc csak arra jó, hogy átmozgatod magad, fogyást ne várj tőle.

2011. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

valami oknál fogva még kb 1 évig napi 20 percnél többet nem sportolhatok azt is csak elég mamamozgásba végezhetem.

Előtte elég sokat mozogtam és versenyszerűen sportoltam, most viszont nem lehet és nem is akarom megkockáztatni nehogy olyan dolog történjen velem amit most mindenféleképpen el kell kerülnöm.


A sokat nem úgy értettem, hogy zabálok, mert eddig elég keveset ettem , de pár hónapja minimum 5ször kell ennem egy nap. És úgy gondoltam, hogy pl. ne egyek kenyeret de helyette van más amivel pótolhatom és akkor azt eszek napi 2szer 3szor


de a lényeg az, hogy nem haladhatom meg a havi max 2 kg fogyás, viszont ey kicsit szeretnék fogyni

2011. nov. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!