Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Tobbi lent.

Hogyan tudnék fogyni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
178cm és 60kgos lány vagyok. Nem vagyok kövér de a csípőmön ès a hasamon van háj. Sajnos mindig oda megy ha hízok :S Tudom h mar nagyon sok ilyen kérdés volt, de hatha van valakinek saját tapasztalata.

2016. máj. 1. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Én 171cm vagyok, 63 kg voltam, és 60 kg lettem.úgy gondoltam,hogy ennyi elég,de persze továbbra is odafigyelek.nekem ezt is nagyon nehéz volt leadni.(így érzem) mert egy lusta típus vagyok ilyen téren,de mégis imádok sportolni. A lényege az egész válaszomnak,ha teheted egyél update ételeket,csodákra képes!:) kerüld a szénhidrátot stb.én még vettem Rubint Réka alakreformos cd-t is.azóta is csinálom minden nap.:) jön a jó idő:ugrálókötél,futás (lépcsőzés) erobik. Remélem tudtam segíteni,sok sikert,hajrá!:) ÉS NE ADD FEL,SIKERÜLNI FOG,BÍZZ MAGADBAN :*
2016. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad ezeket ès hogy ilyen kedves vagy :) megprobálom azokat a termékeket, minden nap 6kmt biciklizek, a munkahelyemen elég sokat lépcsőzök egyebként akaratlanul is :D Én is lustabb típus vagyok, de ha tudnám hogy sikert érek el vele, akkor csinálnám :)
2016. máj. 1. 22:34
 3/4 anonim válasza:
Azért is kezdtem el a lépcsőzést,mert azt olvastam, hogy 9lépcsőfok 1 kalóra.ami szinte semmi.de ha van rá lehetőséged,hogy közben nézd a kedvenc filmedet,ami 3órás,mint az én esetemben,ér valamit,mellesleg egy idő után elkezd a formás popsin is dolozgatni:) egyébként isteniek az update-os ételek.:) és érdemes a konyhában update-os lisztet használni,nem pedig másikat.előszőr drágállottam,de a tested megköszöni.:) #1
2016. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, az árakat en mèg nem tudom :)
2016. máj. 2. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!