Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 óra fizikai munka, rendszert...

8 óra fizikai munka, rendszertelen étkezés. Hogy tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új munkahelyem van, ahol 8 órán keresztül futkározok,mozgásban vagyok,nem tudok leülni ( szállodában),és emiatt reggel kicsit eszek, ebédre is kicsit tudok,mert rohanás van,este amikor hazaesek, ordít a szervezetem az energiáért. 5 kilót szeretnék fogyni. Tudnátok segíteni? Hogyan és mit osszak be?

Előre is köszönöm!



2016. ápr. 29. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

- a lefogyás tutira befog nálad is következni ,így :


"reggel kicsit eszek, ebédre is kicsit tudok,mert rohanás van,este amikor hazaesek "-na akkor is csak kicsit egyél ....

2016. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod máshogy megoldani s neked úgy jó, akkor estére egyél sokat. Csak maradj deficitben s persze jó ételeket egyél.

De ha estére már kiéhezel, akkor jobb lenne máshogy elosztani az ételt. Ezt neked kell tudnod, hogyan oldható meg, ha kell, én percek alatt bevágok rengeteg kalóriát, s jól érzem magam utána, de lehet, hogy nálad nem ilyen egyszerű a dolog. (A párom állva, munka közben eszik sokat, de ha futkosol, ez korlátozza a használható ételek körét. Azért lehet mit találni. S ha van egy perced wc-zni néha, ami tuti van, akkor enni is, feltéve, hogy bírod a könnyen bekapható s töményebb ételeket. De sok aprót is ehetsz. De ugye nem ismerem a munkakörülményeidet.)

2016. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csirkemell halálig azt kész én i ezt csinálom meg a panírt felejtsd el zabpelyhet vegyél 200ftért boltokba vagy olcsóbban aztán forgasd bele a csirkemellett süsd ki kókuszolajban vagy olivaolajban azt kész
2016. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!