Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni?

Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és 153 cm 52 kg !!! Tudom h sok de nem tudok lefogyni adjatok valamilyen tippeket léci !!!!!
2010. ápr. 8. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

- hagyd el TELJESEN a cukros üditőket, a mézes teát, az ice tea-kat, csak a VIZ maradjon és a tej , ha még nem töltötted be a 16-17et ! ( mert addig van szükséged nagyon tejre )

- sertés helyett pulyka, hal, csirke

- krumpli helyett zöldség, rizs

- csoki, édesség helyett gyümölcs

- pékárú helyett gyümölcs

- kenyér helyett müzli

- tévé helyett sport

- gyorséttermi kaják KIIRTVA

- lángosok, hot-dogok s egyéb strandi nyavaják KIIRTVA

- puddingok, desszertek KIIRTVA


jó étvágyat !

2010. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjuk én nem eszek sok édességet gyors ételeket meg nagyon ritkán!!! Csak azért nem tudok fogyni mert nagyon rá szoktam a kenyérre h szokjak le ???:(:(
2010. ápr. 8. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kenyér helyett több fehérjét egyél: sonka, tojás, túró (körözött), persze kenyérrel, de kevesebbel. Amúgy egyáltalán nem sok az 52 kg egy fiúnak! Nem kell lefogynod, csak kis izmot csinálni a kis zsírból. (Hogy állsz a 4 ütemű fekvőtámaszhoz pl?:)
2010. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megint egy önjelölt szakértő...


- A tejnek semmi köze az életkorhoz, kivéve ha még szopik az illető.

- A rizs hízlal.

- Szükség van pékárúra, kizárólag teljes kiörlésűre és kizárólag reggelire. (Igen, kérdező, a fehér kenyérre való rászokás miatt lehetsz kövér, ha mértéktelenül eszed naponta.)

- A legtöbb müzliben cukor van, vagyis hízlal. Meg amúgy is tök jó ötlet téliszalámit enni gyümölcsös müzlivel... Gondolom, te is ezt csinálod otthon.


A többi nagyjából rendben van, de gondolom, a kérdező tinédzser lehet, azt is figyelembe kell venni, hogy ilyenkor a fiúk rengeteget esznek, tehát a legelj egész nap gyümölcsöt (amiben egyébként gyümölcscukor van, csak hogy tudd) tanács egyszerűen betarthatatlan. Ráadásul feltételezhetően a szülei etetik és vásárolnak, tehát nem az van, hogy bemegy a boltba, és vesz 4 kiló salátát.


Én inkább azt javasolnám a kérdezőnek, hogy próbálja a fehér lisztes és cukros dolgokat kiiktatni, a fehér kenyeret is, és kezdjen el sportolni.


Itt egy link, kitöltöd az adataiddal, megnézed, mit írnak:

[link]

Utána egyesével csökkented a kilókat, így meg tudod nézni, mennyit kéne fogynod.

Szerintem egyébként max. enyhe túlsúlyod lehet, ami akár azzal is lemehet, hogy nőni fogsz még legalább 20 centit.

2010. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát azért van túlsúlyom mert nagy a hasam ... és amugy azt vesznek meg a szüleim amit akarok !! ha fogyókuráról van szó ...csak tablettákat nem ... !
2010. ápr. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!