Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor dundi vagyok gyors az...

Amikor dundi vagyok gyors az anyagcserém, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Amikor sovány vagyok és nem figyelek az étkezésre felszedek egy pár pluszt. De amikor dundi vagyok nem számit milyen össze-vissza eszem, mert úgysem hizok jobban. Ez valami elhizási határ vagy mivel magyarázható ? :-D


15/L


2010. ápr. 8. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon bonyolult. De a lényeg az, hogy a szervezeted felállít egy határt, amikor biztonságban érzi magát ezért nem tárol el több zsírt.

Én például 82kg-nál vagyok a maximumon, ekkor ehetek napi 20 tábla csokit meg 10 csomag chipset, akkor sem megy feljebb a súlyom.

Most 68 kg vagyok, elég szálkás és azonnal hízok, pedig nagyon pörög az anyagcserém.

2010. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg így van nálam is fura. Csak nálam a 65 kg ez a határ.
2010. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam is ! Pont 65 vagyok jelenleg, de lány létemre többet zabálok, mint apum, nem vicc ! Hát ez király :-D
2010. ápr. 8. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány éves vagy. Minél több, annál fejjebb meg ez a határ.
2010. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!